BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Railhopper op 11 October 2006, 17:37:18
-
ALtijd leuk om naar te kijken ;D
Railhopper
Novum) - Het Centraal Station in Utrecht vormt volgende week woensdag het decor voor een crisisoefening. Behalve de politie, brandweer en geneeskundige hulpverlening nemen onder meer de gemeente, spoorbeheerder ProRail en vervoerbedrijf Connexxion deel. Tijdens de oefening wordt gesimuleerd dat kort na de avondspits een explosie heeft plaatsgevonden in een passagierstrein op spoor 19.
Rampenoefening op Utrecht CS
Het doel van de rampenoefening is het testen van het rampbestrijdingsplan voor het Stationsgebied, het opdoen van ervaring met een terroristische daad en het verbeteren van de samenwerking tussen de verschillende partijen. Aan de oefening doen in totaal zo'n vijfhonderd mensen mee. Het oefengebied wordt afgezet, maar het stationsgebouw is die woensdag gewoon toegankelijk en de treinen van spoor 18 en 19 vertrekken van andere sporen.
Bron: WWW.openbaarvervoerinboskoop.nl
-
Op spoor 19 staat mijn passagierstrein altijd ;D
Ik ga ook even ga kijken na school, als ik niet moet werken tenminste.
Ben erg benieuwd hoe het er uit ziet, lekker met rookbommen gooien waarschijnlijk :D Ze zullen toch geen trein in de fik zetten denk ik :)
-
Ik ben dan ook in de buurt.
Ik zal wel even vertellen wat iedereen moet doen, dan wordt tenminste een echte ramp ;D
Succes en wijsheid voor de deelnemers
Alexander