BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: H. de Kaste op 27 December 2008, 14:11:11
-
volgens de gebruiks aanwijzing van de 63410 een wissel op uitgang 1 en 2 groen en rood zwart op 15+ aangesloten en dan bij logprog art nr invoeren en dan een adres 1 in dit geval bevestigen en dan komt er ? en kan ik niet de CV instellen , wat doe ik fout ?
-
Op je Intellibox naar het LocoNet programmeer menu gaan, en dan de stappen uit de handleiding volgen.
Mvg
Wim.
-
Wim,
ik heb eerst uitgebreid de handleiding gevolgd, van 63410 en later van de IB.
maar bij het adres invoeren 1 komt de vraag teken terug.en blijft de curser staan .
en bij het uitlezen geeft het ook een vraag teken .
-
Je zult de 63410 eerst in programmermode moeten zetten. Dat doe je met LNCV 0
achter LNCV 0 dus in het tweede veld vul je het module adres in als je dat weet.
Als hij zo uit de doos komt staat die op het algemene adres 65535, dat vul je dan in.
Daarna zal het wissel wat aangesloten is op uitgang 1 bekrachtigd worden. Let op dit blijft constant onder spanning staan, dus de wisselaandrijving moet een eindafschaekling hebben, beter is hier een lampje voor te gebruiken, zolang dat brand staat de module in programmermode.
Is dat allemaal gelukt kun je bij LNCV 0 het module adres invullen.
Mvg
Wim.
-
In het begin heb ik de instellingen ook gemaakt via het twin center/ Intellibox. Ik ben echter overgestaps naar de LocoNet tool van Uhlenbrock.
Hiermee heb je binnen 10 minuten alles ingesteld, wissels, seinen (verschillen de sein combinaties),.....
In 1 opslag zie gelijk alle instellingen
Bovendien kan je vervolgens de instelling opslaan op je PC.
Wat wel van belang is dat je niet de zelfde travo gebruikt als die van het twin center/ Intellibox! Hij werkt dan namelijk niet.
-
Ja, ik gebruik 1 travo Marklin 60 VA voor de IB en de LN 63410 er staat nergens dat het niet zou kunnen .
in ieder geval bedankt
gr,
Harry
-
Ja, ik gebruik 1 travo Marklin 60 VA voor de IB en de LN 63410 er staat nergens dat het niet zou kunnen .
in ieder geval bedankt
gr,
Harry
Nou sorry, maar dat staat er dus duidelijk wel in.
2.2 Anschluss Transformator
Verbinden den Transformator mit den beiden Klemmen mit der Bezeichnung „16 V ~“. Der
Transformator, der das Schaltmodul versorgt, darf keine Verbindung zum Transformator
haben, der die Digitalzentrale versorgt. Er darf jedoch verwendet werden, um andere
Schaltmodule mit Energie zu versorgen.
Mvg
Wim.
-
Wim,
zeker,ik heb er snel overheen gelezen , :-[
a.s. woensdag ga ik weer verder, ik en n.l. voor mijn vader (82) (en mezelf natuurlijk )weer een baan aan het bouwen.
gr,
Harry