BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Baanplannen => Topic gestart door: overweg op 12 December 2008, 15:01:00
-
hier is dan eindelijk het baanplan wat naar mijn zin is.
het is een nederlandse baan tijdperk heden spoor H0.
rails fleismann profi.baan afmeting 3.00 X 2.60 meter,
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/upload_beneluxspoor_3.jpg)
links onder op niveau 1 het vier sporig kopstation met op twee sporen een omloop mogelijkheid voor locomotiefen.
de treinen vertrekken vanaf het station direct de tunnel in en gaan naar de opstelsporen op niveau 0.
vanuit de tunnel op niveau 1 gaat er ook een spoor voor het station langs en stijgt naar niveau 2 de haven met industrie,dat is dus het grijze vlak.
daarop komt een olie opslag (links boven) een container terminal met twee kranen waarvan een werkend boven het spoor en een om schepen te lossen en te laden.
rechts komt een werkende portaalkraan voor het lossen van zand en grind.
ook is daar een beton centrale en een laadinstallatie voor zand en grind
het plaatje kan er niet helemaal op maar de sporen van het station zijn evenlang
de helebaan staat op zwenkwielen om overal bij te kunnen.
groetjes Overweg
-
er mag commentaar gegeven worden hoor op het baanplan, graag zelfs.
groetjes overweg
-
Ik vind het wel netjes uitgedacht. Je zult wel beperkt zijn duw/trek combinaties maar voor een dergelijke ruimte vind ik het niet verkeerd :)
Misschien is het alleen als je alles wilt realiseren dat het te propperig overkomt ? Je wilt nu een olie opslag, container overslag en betoncentrale. Als ik jou was zou ik misschien overwegen om de olieopslag achterwege te laten ? Dan heb je iets meer ruimte voor je containeroverslag ( Die aardig van formaat zijn :) )
Succes iig met de bouw.
Gr. Remco.
-
dank je voor de reactie,de olie op en overslag is een optie,als beton centrale en container terminal klaar zijn wil ik inderdaad bekijken of het niet te propperig word
-
Overweg,
Het verloop v.d.sporen kan ik niet volgen. Heb je een iets gedetailleerde foto cq tekening van mn het bovenste stuk.
Je stijgings percentage kan ik niet beoordelen.
Je idee van de haven met industrie spreekt me erg aan.
Wat ben je van plan met de ruimte rondom het station en
naar ik aanneem bij het stijgende spoor (dat witte) ?
John
-
het enkelspoor in het witte is inderdaad een steigend spoor naar het industriegebied het witte gedeelte naast het station is open(loop)ruimte.
het is de bedoeling dat ik binnen kort wat foto's plaatst om het een en ander te verduidelijken.
groetjes overweg.