BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: Bouwe op 08 December 2008, 17:11:01
-
Voor een ombouwprojectje ben ik op zoek naar decals voor de 1100 eloc geel/grijs met botsneus in N spoor. Weet iemand toevallig of deze überhaupt bestaan en zoja welke firma deze uitbrengt?
Heb al geïnformeerd bij Kleinspoor, deze had ze niet in het assortiment. Phildie heeft wel decals voor de 1100, maar dan niet voor de versie met botsneus.
Het gaat mij voornamelijk om de cijfers.
mvg Bouwe
-
Met of zonder neus maakt toch niet uit?
Sven
-
De vignetten zijn zwart i.p.v. wit op de geel/grijze locs, de cijfers zijn wit.
Probeer eens bij jophispoor@xs4all.nl , die heeft nog wat N-spul liggen.
En anders staan wij zaterdag weer in Houten, in de grote zaal, als je binnenkomt links af, helemaal aan het eind, tegen de kopwand, naast de nooduitgang.
Groet, Ruurd
-
zoiets zoek je?:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/1118.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/1118.jpg)
Kees-Jan
-
@Ruurd: Wie is wij? ;)
@Cees: Ja, ik in ieder geval wel, alleen dan witte cijfers.
-
Je kan ook eens contact opnemen met Modelbouw Centrum Hilversum. Ze hebben nog een hele lading THS transfers liggen. Wellicht zit daar iets voor de 1100 bij.
Groet,
Jeroen
-
@ Iedereen
Dank voor de hulp. Zaterdag ben ik in Houten te vinden en zal dan goed opletten.
@ Kees-Jan, ziet er goed uit!!! Zoals Rick al opmerkte zijn de cijfers wit op de zijkanten en op de neuzen zijn ze zwart en een stukkie kleiner :D
mvg Bouwe
-
Ik weet wat de kleuren horen te zijn dus voor de laatste keer uitleg:
Je print in spotkleuren (das 100% van één kleur). In het tekenprogramma teken ik alles in één kleur (zwart) en dat vertegenwoordigd bij het printen in de voorgeselecteerde kleur 100% van die kleur op het decal papier.
dus: ik teken in zwart en print in de geselecteerde kleur.
Kees-jan
NB deze decals heb ik gemaakt voor iemand met een N botsneus.