BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: J.Kuipers op 24 November 2008, 20:35:46
-
Hallo,
Is er iemand die weet wat voor decoders Bachmann in zijn locomotieven plaatst? Er zit wel een dcc decoder ingebouwd vlgs de papieren. En is er misschien iemand met de cv lijst?
Ik stuur mijn baan met de Ecos en heb middels de cv lijst van ESU geprobeerd iets aan de praat te krijgen, krijg geheel andere getallen bij de Def.
Vriendelijke groet:
Kuiptrein
-
Lees cv7 en CV8 uit, dan weet je alles.
Mvg
Wim.
-
Hallo Wim,
Dank voor de reactie, ik heb bij 7--waarde 46 ( vlgs esu , alleen lezen,is dit de interne softw.versie van de LockPilot basic) Bij 8-- krijg ik de waarde 101 ( vlgs esu waarde 151 omschreven als Hersteller-nummer ID der esu.
Mijn kennis op het gebied van locdecoders is niet geweldig, wat kan ik volgens jouw nu doen?
Mijn duits is ook niet best meer, is hersteller hier bedoeld als maker, of is het zo, dat als je dit getal intoetst, dat dan alles gerest wordt, en je alleen je treinnummer weer kan wijzigen.
Vriendelijke groet:
Johan Kuipers
-
http://www.nmra.org/standards/DCC/mfgnumbers.html
101: Bachmann Trains
CV7 46 is de software versie van de decoder.
Dus bij Bachmann op zoek naar de gegevens.
Mvg
Wim.
-
Johan,
Dan kan je hier (http://www.nmra.org/standards/DCC/standards_rps/Appendix%20A,%20RP%209.2.2%202008.06.11.pdf) zien dat dat een Bachmann decoder is.
Dus zoeken bij Bachmann voor meer informatie over de decoder zou ik zeggen.
Gr.
Eric
-
Hallo Wim en Eric,
Dank voor de service, ga nu op zoek en zal er wel uit komen.
Johan