BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: PietvW op 21 November 2008, 16:06:59
-
Weet iemand een geschikte decoder die in mijn minitrix 12584 V60 past. Ik had vandaag de Lokpilot V3 Micro DCC gekocht, alleen die is net te groot waardoor ik de kap niet meer er overheen krijg. Ik rij sinds vandaag met een ECoS.
mvg, piet
-
Voor locs met weinig ruimte wordt mij aldoor een Tran voorgeschreven als recept. Heb hier alleen zelf nog geen ervaring mee. Die zijn volgens de berichten zeer plat ;)
-
Inderdaad een tran, bv dcx75 of een d&h decoder nemen. Van de laatste weet ik de typenummers niet
-
Enig idee waar ik die kan kopen en welk prijskaartje er aanhangt?
mvg, piet
-
Frans Staal heeft de tran decoders en kosten ongeveer 32 euris
http://www.picommit.nl/dinasys/ (http://www.picommit.nl/dinasys/)
Groeten,
Patrick
-
D&H DHL-160 (Sx-DCC-DC decoder). Bij Trix verkrijgbaar onder artikelnummer 66838 (€47,-), viessmann (5254, €34,-) en nog een paar andere fabrikanten.
Robert
-
Hallo,
Staan een aantal 66838 te koop op Marktplaats voor € 30.-- per stuk. In een MiniTrix loc past deze het beste. Minitrix past de loc erop aan.
groeten,
Bernhard
-
Als je in Mijdrecht woont zou ik naar Harlaar gaan in Badhoevedorp ....
-
Oops, vergeten aan te passen op mn profiel. Woon sinds kort in helmond. dus badhoevedorp is een beetje verweg nu.