BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Catrinus op 30 September 2006, 19:33:35

Titel: SPU from Upgrade bij IB
Bericht door: Catrinus op 30 September 2006, 19:33:35
Dag,

Bij een poging om mijn Intellibox van Uhlenbrock van recente software te voorzien ging iets mis. Ik krijg de melding SPU from upgrade in mijn display. Tegelijk knipperen de lampjes go en stop snel en afwisselend. Heb zo het idee dat er iets grondigs fout is. Weet iemand wat er dan aan de hand is en of je dat zelf kunt herstellen?

Ja ik heb al een mailtje naar de helpdesk van Uhlenbrock gestuurd.

hartelijke groet,

Catrinus
Titel: Re: SPU from Upgrade bij IB
Bericht door: Catrinus op 30 September 2006, 20:05:41
Dag,

Het probleem is inmiddels opgelost. Ik heb mijn booster afgekoppeld, vervolgens opnieuw geprobeerd de software te uploaden, en waarachtig, IB doet het weer !

Kennelijk is dit een melding, die verschijnt als het uploaden halverwege is vastgelopen en wanneer je IB nog in de stand voor het uploaden zit.

Catrinus
Titel: Re:SPU from Upgrade bij IB
Bericht door: louis.verhagen op 11 March 2012, 20:47:21
Tja, iets later, maar ik dacht laat ik toch dit melden. Ik had het zelfde probleem (windows xp). Elke keer bleef de IB hangen op een andere plek. De IB aan gelaten en het bleef in de download modus staan. Ik heb toen de iso gedownload van de site en gebrand. Van de CD geboot en vervolgens het ibupdate programa gestart.

Toen ging het goed. Of dit nu altijd zo goed gaat of dat dit beter ging dan via windows XP weet ik ook niet.

Louis
p.s. ik zou wel eens willen weten of je de IB uit mag zetten, als de IB nog in download modus staat. Of kan je dan de IB weg gooien?
Titel: Re:SPU from Upgrade bij IB
Bericht door: Catrinus op 11 March 2012, 21:18:03
Hallo Louis,

Ik heb geen problemen meer met intellibox. Heel af en toe blijft hij in combinatie met koploper wel eens staken. Maar dat komt zo weinig voor, dat het niet echt irritant is.
Ik werk verder niet met downloads, dus kan je daar weinig meer over vertellen.

hartelijke groet
Catrinus