BeneluxSpoor.net forum

Overige spoorzaken => Beurzen => Topic gestart door: Peter van der Leek op 04 September 2006, 14:57:03

Titel: Oproep: Demobaan (in aanbouw) voor Eurospoor gezocht
Bericht door: Peter van der Leek op 04 September 2006, 14:57:03
Voor Eurospoor zoeken we een demobaan, liefst in combinatie met de bouwer. De baan mag in aanbouw zijn, maar er moet wel gereden kunnen worden. Het mooiste zou zijn als er tijdens Eurospoor af en toe aan gewerkt wordt.
We hebben voldoende meters beschikbaar voor een flinke baan, 5 meter is geen probleem, eventueel is er zelfs meer te regelen. De breedte is beperkt tot ongeveer een meter.
De schaal van de baan maakt niet uit.

Eventuele vragen en aanmeldingen mogen in dit draadje of via eurospoor@beneluxspoor.net
Titel: Re: Oproep: Demobaan (in aanbouw) voor Eurospoor gezocht
Bericht door: Peter van der Leek op 06 September 2006, 08:01:53
Wij zijn nog steeds op zoek naar een dergelijke baan...
Eventueel vervoer kan geregeld worden. Verder is het geen enkel probleem als je er niet alle 3 de dagen wilt zijn. Liefst wel zo veel mogelijk uiteraard, zodat je over je eigen baan kan vertellen.
Titel: Re: Oproep: Demobaan (in aanbouw) voor Eurospoor gezocht
Bericht door: Robbyboy op 10 September 2006, 21:59:15
Ach waarom reageren op deze, als je je als club aanmeld dan krijg ja al niet eens een berichtje. ook niet na diverse malen proberen.
Onze club baan is ook niet af en er wordt aan gewerkt .
Titel: Re: Oproep: Demobaan (in aanbouw) voor Eurospoor gezocht
Bericht door: Leo_H op 10 September 2006, 22:17:13
Waar heb je je als club aangemeld? Wie ben jij? Hoe heet jouw club? Als je zo'n beschuldiging uit moet je man en paard noemen of zwijgen.
Mvrgroet,
Leo Hendriksen
Titel: Re: Oproep: Demobaan (in aanbouw) voor Eurospoor gezocht
Bericht door: DHG500 op 10 September 2006, 22:57:30
Dag Leo,

volgens mij ben jij, is je organisatie voldoende te bereiken om evt. verhaal te halen als er echt iets is fout gegaan. Hopelijk wil Robbyboy nog een poging wagen, je bent nu toch echt gespitst op communicatie van zijn kant.  ::)

Robbyboy, hopelijk was je reactie een vergissing en ga je met open vizier verder, daarmee verdien je respect. Hopelijk tot gauw zodat we samen de modelspoorhobby nog leuker kunnen maken!
Titel: Re: Oproep: Demobaan (in aanbouw) voor Eurospoor gezocht
Bericht door: Peter van der Leek op 11 September 2006, 07:18:23
Bovendien: reageren op deze oproep doe je naar de Stichting BeneluxSpoor.net, niet naar Eurospoor.
Wij hebben alleen maar positieve ervaringen met het contact met Leo, dus ik zou inderdaad graag wat uitleg zien van Robbyboy.
Titel: Re: Oproep: Demobaan (in aanbouw) voor Eurospoor gezocht
Bericht door: Sander op 20 September 2006, 22:46:08
hoever staat het hier mee Peter?

mvg,
 Sander
Titel: Re: Oproep: Demobaan (in aanbouw) voor Eurospoor gezocht
Bericht door: Peter van der Leek op 21 September 2006, 07:24:10
We hebben voldoende aanmeldingen. De personen die zich aangemeld hebben horen uiterlijk dit weekend het resultaat van onze keuze :)