BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => (Her)beginners => Topic gestart door: Willem van den Broek op 01 September 2006, 10:23:46
-
Hallo,
Ik weet niet zeker of ik het hier mag posten maar probeer het gewoon even.
Ik heb nu eindelijk een vitrine thuis staan waarin straks mijn mooiste treintjes komen :D
Alleen ik wil ze wel een op rails zetten, maar nu vraag ik me af wat is nu mooie rails voor dit werk in HO en N? Ik wil het namelijk niet echt op standaard Minitrix Rails zetten als je begrijpt wat ik bedoel.
Ik heb nu wel bij een paar winkeltjes gekeken maar die hadden meestal beperkte keuze en er is zo veel ;D
Ik heb reeds gehoord dat Kato zeer mooi is maar ik ben een beetje benieuwd of er iets anders mogelijk is?
Met vriendelijke groet.
Willem
-
Peco code 75 (H0) en code 55 (N)
-
Inderdaad, prima keuze!
-
Tillig voor H0.
Tillig heeft geen N dus dan wordt het waarschijnlijk Peco als zijnde een goed alternatief.
-
Hoi Allen,
Dan ga ik maar eens naar Peco kijken ;D
Bedankt,
Willem
-
Peco 55 is er ook in beton bielsen te koop. Dat is in ieder geval orgineel!!
Wellicht hebben meer merken / types dat.
m.v.g.
Mark
-
Ik heb nu eindelijk een vitrine thuis staan waarin straks mijn mooiste treintjes komen Alleen ik wil ze wel op rails zetten
Hou je er wel rekening mee, dat als je locomotieven met slipbandjes langdurig (soms kort) op rails hebt staan, je wanneer je ze weer laat rijden rekening moet houden met waggelkonten, oftewel je dus alle bandjes moet vervangen ??
Dit is een ervaringsgegeven, ook bij aankoop in winkels, waar een loc mogelijk al langere tijd op rails uitgestald staat.
Liever loc's niet op rails uitstallen, tenzij ze niet meer voor gebruik bestemd zijn.
Maarten van der Burgt.
-
...locomotieven met slipbandjes...niet op rails uitstallen, tenzij ze niet meer voor gebruik bestemd zijn....
Of de bandjes verwijderen en bewaren..