BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Jan Breman op 02 January 2026, 17:20:09
-
Hey allen,
Ik kan iets niet uitvogelen en kan ook geen manier vinden hoe ik dit online moet vinden maar de situatie is als volgt:
Ik heb een aantal mtd MP4 wisselmotoren die ik wil aansturen met een DR4018 die is aangesloten op een YD7001.
Nu heb ik de DR4018 geprogrammeerd voor 8 wisselmotoren (CV 47 waarde 6 denk ik) en de wissels genummerd vanaf 38 (youtube filmpje gevolgd want vanaf 1 werkte niet.)
Met al deze instellingen werkt de wisselmotor maar niet zoals ik wil om een roco wissel om te zetten, ik wil dat de motor 1 - 2 - 1 - 2 doet zeg maar dus links, dan weer rechts, dan weer links. Maar nu doet de motor 1-2-3-2-1-2-3 dus van links naar midden naar rechte en weer terug.
Hoe kan ik dit instellen om zo gewoon een wissel te kunnen omzetten?
Alvast bedankt!
-
Heb je de pulstijd wel lang genoeg staan?
-
Nou, ik dacht even dat het werkte door te programmeren als loc en niet als accesoire.. maar nu blijft de motor in een kant non-stop draaien en de andere kant op stopt het..
-
Het is een wissel... De pulstijd moet zeker 1 seconde zijn. Het ding moet nl wel tijd hebben.