BeneluxSpoor.net forum
Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: Locorail op 13 June 2008, 22:44:51
-
Aan al onze Noorderburen.
Gefeliciteerd, wat kan voetbal toch mooi zijn.
Spoorse Groeten
-
Was een geweldige wedstrijd!
Dadelijk fijn naar het gekakel achteraf luisteren...
-
fantastisch
-
4-1... haha ;D
-
Die gasten zijn goed !
3-0
4-1
Gaaf :D
-
ik neem er een biertje op ( of 8 ) ;)
-
ik niet moet werken :-[
groetjes edwin
-
ik moest vanavond van 20.00 tot 22.00 werken en meestal loop dat nog een half uur uit, maar we hebben vandaag extra hard gewerkt en we waren al om 21.30 klaar ;D dus mooi de 2e helft gekenen en die was ook het mooiste volgens mij...
Peter H
-
Wat een wedstrijd... Alleen die scheids was nogal slap. :(
-
Aan al onze Noorderburen.
Gefeliciteerd, wat kan voetbal toch mooi zijn.
Spoorse Groeten
Eveneens een dikke proficiat vanuit België.
Jullie kunnen verdommes goed sjotten (voetballen).
-
k vind sport uberhaupt eigenlijk nogal slap.
-
Alleen die scheids was nogal slap. :(
HûH???
-
Wat een wedstrijd... Alleen die scheids was nogal slap. :(
viel toch wel mee? alleen dat slaan had van mij met rood mogen worden bestraft...verder n hele mooie wedstrijd ;D ;D ;D
-
't was juist een topscheids, zeker voor 'n duitser ;)
Een andere arbiter had de fransen voor die "handsbal" een penalty gegeven...
-
Gaan we straks ook de prestaties van Pieter v/d Hoogenband op de Olympische Spelen hier bespreken? Dan mogen we de naam wel wijzigen in BeneluxSport.net.
-
Uiteraard. En natuurlijk de prestaties van het Olympisch voetbalelftal van Foppe! :)
-
Gaan we straks ook de prestaties van Pieter v/d Hoogenband op de Olympische Spelen hier bespreken? Dan mogen we de naam wel wijzigen in BeneluxSport.net.
Beneluxspoort? ;D
-
Ik kon weer lekker toeteren met mijn treintoeter ;D ;D
-
Geweldig wat een wedstrijd. Ik zeg Klik (http://www.youtube.com/watch?v=icj-O88i0Fs)
-
Hier in Malta ben ik op de Italiaanse TV aangewezen, aangezien we weliswaar een satellietschotel hebben (zat bij het huis), maar geen decoder. En om Nederlandse TV te zien moet je weer kaarten gaan hacken en zo, hoewel ik wel eens Nederland 2 via een projector ergens in Buġibba gezien.
Enfin, dat was afgelopen maandag al lachen en vanavond was het niet anders. De wedstrijd dinsdag zal ik waarschijnlijk missen, omdat ik vermoed dat RAI Uno de voorkeur geeft aan hun eigen (beslissende!) wedstrijd tegen Frankrijk.
Maandag maar weer een oranje T-shirt aan naar het werk. :)
- Peter
-
Het was inderdaad een geweldige wedstrijd 4-1 wie had dat verwacht ik niet in ieder geval.
Groetjes uit belgie Erik-Jan(de hollander)
-
Geweldig wat een wedstrijd. Ik zeg Klik (http://www.youtube.com/watch?v=icj-O88i0Fs)
En ik zeg http://www.youtube.com/watch?v=C0Xl0ZEKJzo
Dies veeeel beter ;D
-
Ik kom effe zeuren!
Jammer dat er nou niet 1 plek is waar niet over dat voetbal geneuzeld word.
Gelijk mijn favoriete opmerkeing er achteraan:
Gras is voor koeien, je bent een rund als je voetbalt.
Succes
-
Wedstrijd tegen Italie was kwa voetbal klasse beter, desondanks hebben we weer gewonnen met dikke cijfers.
We zijn er alleen nog lang niet...
Ow, even over aankomende dinsdag, Roemenie laten winnen, dan zijn italie en frankrijk naar huis ;D
Roemenie pakken we dan in de finale wel terug ;D
mvg,
Sander
-
Zeker de hoon vergeten die Duitsland en Oostenrijk over zich hebben afgeroepen na de salonremise uit de jaren tachtig?
-
Jammer dat er nou niet 1 plek is waar niet over dat voetbal geneuzeld word.
Als je niet over voetbal wil praten, wat doe je dan in dit draadje? Was de titel soms niet duidelijk genoeg?
Frank: Duitsland en Oostenrijk spelen binnenkort weer tegen elkaar. Een remise is voor Oostenrijk ditmaal geen optie. :)
- Peter
-
En hoe pakt het uit als wij tegen Roemenie met bijvoorbeeld 1-1 gelijkspelen en Frankrijk en Italie niet verder komen dan 0-0?
Dan hebben wij 7 punten, Romenie 3 en Italie en Frankrijk allebei maar 2?
:D
mvg,
Gert
-
En om Nederlandse TV te zien moet je weer kaarten gaan hacken en zo,
Niet geheel zeker of je dit vanuit Malta kunt bekijken
http://ek2008.nos.nl/live
omdat ik vermoed dat RAI Uno de voorkeur geeft aan hun eigen (beslissende!) wedstrijd tegen Frankrijk.
En dus wel eens de leukste wedstrijd kan zijn... Marco zet wat mensen aan de kant zodat ze kunne rusten, een 1-1 of zo of zelfs verlies... Dat tussen Italie en Frankrijk wordt lachen... Wie dele de eerste kopstoot uit ;D
Robert
-
Wat hadden we toch een feest gister ;D Bij elk doelpunt keihard de gastoeter aanzetten :P
-
ja, hier in de buurt zat ook zo'n stelletje teringlijers. Erg irritant.
-
ja, hier in de buurt zat ook zo'n stelletje teringlijers. Erg irritant.
ah das toch juist leuk ::) ;D
-
Ik gun ze wel een feestje, ze hebben de afgelopen jaren al zo vaak voor gek met een oranje hoedje voor de buis gezeten als er weer eens verloren werd.
Ik word er alleen schijtziek van dat iedereen die wat wil verkopen er zo veel mogelijk oranjezooi bij moet halen.
-
Lees dit nog eens goed, endan bedoel ik ook GOED >:(
Als je niet over voetbal wil praten, wat doe je dan in dit draadje? Was de titel soms niet duidelijk genoeg?
Frank: Duitsland en Oostenrijk spelen binnenkort weer tegen elkaar. Een remise is voor Oostenrijk ditmaal geen optie.
- Peter
-
jamaar dit is een treinensite! >:( >:( >:( >:( boehoe! >:( >:( >:( >:( >:( >:( ik ben nu heel boos! >:( >:( >:( >:( >:( >:( dit kan niet zo zijn! >:( >:( >:( >:( >:( >:( Het is oftopic! >:( >:( >:( >:( >:( >:( het is een grof schandaal! >:( >:( >:( >:( >:( Zelfs moderators doen mee! >:( >:( >:( >:( >:( wat een aanfluiting! >:( >:( >:( >:( >:( Denk je nu al dat ik boos ben? >:( >:( >:( >:( >:( straks word ik nog veel bozer! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( Dan zet ik mn thunderdome-petje op! >:( >:( >:( >:( >:( en als ik dan nog bozer word ga ik bijna huilen en ga ik zeggen dat ze mn account maar moeten opheffen en dat ik hier nooit meer terugkom! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
-
straks word ik nog veel bozer! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( Dan zet ik mn thunderdome-petje op! >:( >:( >:( >:( >:(
Oei, dat is wel heel erg! ;D
Maarten
-
Het niet vegen van de ditjes en datjes (op jullie verzoek) laat aan de gebruikers nu zelf zien, dat men dus voorstanders heeft van onzin en off topic, en tegenstanders, die vinden dat BeneluxSpoor dit niet moet toestaan.
Dan zien jullie nu zelf, waar wij als moderators voor staan en dagelijks aan email krijgen.
Gelieve het wel netjes te houden.
Het is aan jullie om dit te bewerkstelligen.
Zoniet, dan trekken we de touwtjes weer aan.
-
(http://cache2.hyves-static.net/images/smilies/default/smiley_hollandyell.gif)(http://cache.hyves-static.net/images/smilies/default/smiley_holland.gif)(http://cache2.hyves-static.net/images/smilies/default/smiley_hollandyell.gif)
Bron: www.hyves.nl
Die voetbal poule op hyves zal wel niks meer worden. Heb daarin staan dat Italie het EK zal winnen en dat Nederland er in de groepsfase uit gaat ;D 8) maar die klopt van geen ene meter meer :D :-X
mvg,
Matthijs
-
Chris, zet ook je thunderdome-petje op. ;D
-
Volgens mij zit de >:( -toets bij Floris vastgeroest....
Groet Jaap
-
Of het zijn Franse en Italiaanse supporters ;D 8)
mvg,
Matthijs
-
Valt me een beetje tegen dat dit topic niks met treinen te maken heeft. Bij de titel verwacht je toch iets over de div. voetbal treinen ofzo, niet over het voetbal zelf, aangezien dit een (model)spoor/modelbouw forum is. Valt me een beetje tegen ::)
Laat ik dan de ontwikkelingshulp maar even in dit topic brengen; Hier (http://s179.photobucket.com/albums/w304/neudalhausenstadbahn/05/?action=view¤t=VoetbalCNL13012bijvertrekuitAhnaarB.flv) een filmpje van het vertrek van de extra CNL nr. 13012 naar Bern van afgelopen donderdag avond.
Groetjes Michiel
-
That's the spirit!
-
Een 1600 (1611) van Railion voor rijtuigen?
Maar mag / kan deze loc helemaal doorrijden naar Bern?
Harm
-
railion dat altijd de citynight line tot de grens volgensmij. ps: wordt tijd dat de kleurstelling van de rode rijtuigen worden aangepast
(http://cache2.hyves-static.net/images/smilies/default/smiley_hollandyell.gif)(http://cache.hyves-static.net/images/smilies/default/smiley_holland.gif)(http://cache2.hyves-static.net/images/smilies/default/smiley_hollandyell.gif)
Bron: matthijs
-
Een 1600 (1611) van Railion voor rijtuigen?
Maar mag / kan deze loc helemaal doorrijden naar Bern?
Nee die 1611 gaat niet verder dan Emmerich, en wat er daar voor is gekomen weet ik niet.
Maar aangezien het een extra trein is zou het me niet verbazen als een goeie ouwe Br115 hem naar Basel SBB mocht brengen, dan moet dan weer van loc gewisselt worden.
De rijtuigen zijn allemaal voor 200km/u toegelaten dus inzet van een 101 of 120 is ook mogelijk. Het waren 7 Bvcmz248.5 rijtuigen( in de DBAZ huisstijl) en 1 Bvcmz028( in het CNL blauw) het zijn de zelfde rijtuigen alleen een 028 staat in Zwitserland ingeschreven en een 248.5 in Duitsland.
Groetjes Michiel
Ps; de 16e vertrekt er weer één naar Bern die dan de 18e weer aankomt in NL
-
Niet geheel zeker of je dit vanuit Malta kunt bekijken
http://ek2008.nos.nl/live
Helaas:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/euro2008.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/euro2008.jpg)
Op zich kan ik wel een maand betaal-TV nemen, maar dat is weggegooid geld als RAI Uno toch zo'n beetje alles uitzendt. Dus ik kijk de samenvatting wel. :)
- Peter
-
Mwah Peter, jij moet toch wel IP-adressen kunnen faken en gewoon met een of ander 'Nederlands' IP-adres kunnen internetten? :P
-
Ik heb niks met voetbal, vroeger was het op school al met het kiezen, er bleven twee over en dan werd er meestal gezegd : nemen jullie die, dan nemen wij René wel.
Ze doen hun best maar in Zwitserland.
Ik heb dinsdagavond gereserveerd om naar Thialf te gaan. Jammer dat die wedstrijd niet belangrijk meer is, ander zou het nog rustiger zijn op het zomerijs. Drie weken schaatspret.
Ben ik gek ? Beslist, maar niet minder dan degenen die met trompet, brulshirt, oranje pruik en oranje klompen rondlopen.
En de uitslag staat de volgende dag gewoon in de krant.
Groeten,
René
-
Wedstrijd tegen Italie was kwa voetbal klasse beter, desondanks hebben we weer gewonnen met dikke cijfers.
We zijn er alleen nog lang niet...
Ow, even over aankomende dinsdag, Roemenie laten winnen, dan zijn italie en frankrijk naar huis ;D
Roemenie pakken we dan in de finale wel terug ;D
mvg,
Sander
De opzet van het toernooi is veranderd. Je moet nu al in de halve finale tegen een tegenstander uit je eigen poule (als ze de kwartfinale winnen tenminste...) Was iets met het aantal rustdagen dat ze het veranderd hebben... Volgens mij op verzoek van NL en Tsjechië.
Maar eerst de kwartfinale maar winnen ;D
-
En hoe pakt het uit als wij tegen Roemenie met bijvoorbeeld 1-1 gelijkspelen en Frankrijk en Italie niet verder komen dan 0-0?
Dan hebben wij 7 punten, Romenie 3 en Italie en Frankrijk allebei maar 2?
Correct, mocht Nederland in plaats van een 0-0 en 3-0 overwinning halen dan is het nog leuker want dan hebben ze alledrie evenveel punten en hetzelfde doelsaldo. :)
-
En wie gaat er dan door naar kwartfinale? Zelfde doelsaldo, dus gaat t om het gemaakte aantal doelpunten. Als Nederland-Roemenië idd 3-0 wordt, en Italië-Frankrijk wordt 0-0, dan hebben ze allemaal 1 goal gemaakt.
Normaal gesproken worden er penalty's geschoten als dit zo is bij twee teams (wellicht morgenavond bij Turkije-Tsjechië). Maar bij drie teams kun je dat moelijk doen... Dus hoe gaat t dan? Op de oude manier, dus naar de prestaties in de afgelopen jaren? Of mogen wij, Nederlanders, kiezen wie er doorgaat? ;D
-
Hier in Malta ben ik op de Italiaanse TV aangewezen
@Peter, maar je kan toch gewoon hier kijken: http://ek2008.nos.nl/live/index
of begrijp ik iets niet.... :-|
Groet Jaap
-
Zie een paar berichten hierboven het bericht van Peter ;) Dan zie een plaatje met de tekst dat ze geen toestemming hebben van de UEFA om de beelden buiten nederland uit te zenden.
mvg,
Matthijs
-
Hup Holland Hup
En ook bij ons op t werk staat EK centraal.
doe maar klik (http://www.youtube.com/watch?v=iJ1Bf4oohno&feature=related) ;D ;D ;D ;D
Mvg,
Romar
-
de tekst dat ze geen toestemming hebben van de UEFA om de beelden buiten nederland uit te zenden.
Sorry deze post even gemist... :-X
Groet Jaap
-
Geeft niet hoor Jaap, zo gaat dat soms als de leeftijd parten speelt ;D ;D :P.
-
>:( >:( >:( >:( >:( >:( Dan zet ik mn thunderdome-petje op! >:( >:( >:( >:( >:(
Je hebt wel smaak. ;D
Helaas blijft het bij mij bij Nike's. :P
PS: Al beluister ik nog steeds albums van Thunderdome. :P
Oja Nederland heeft het netjes gedaan bij Italie had ik 3-1 voor Nederland gezegt jammer dat ik niet 3-0 had gemaakt en bij Frankrijk 2-1. (hyves poule) :D
Groetjes,
Antal
-
jamaar dit is een treinensite! >:( >:( >:( >:( boehoe! >:( >:( >:( >:( >:( >:( ik ben nu heel boos! >:( >:( >:( >:( >:( >:( dit kan niet zo zijn! >:( >:( >:( >:( >:( >:( Het is oftopic! >:( >:( >:( >:( >:( >:( het is een grof schandaal! >:( >:( >:( >:( >:( Zelfs moderators doen mee! >:( >:( >:( >:( >:( wat een aanfluiting! >:( >:( >:( >:( >:( Denk je nu al dat ik boos ben? >:( >:( >:( >:( >:( straks word ik nog veel bozer! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( Dan zet ik mn thunderdome-petje op! >:( >:( >:( >:( >:( en als ik dan nog bozer word ga ik bijna huilen en ga ik zeggen dat ze mn account maar moeten opheffen en dat ik hier nooit meer terugkom! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Ik steun Floris!!!!
Een remise is voor Oostenrijk ditmaal geen optie.
Een remise is toch zo'n ding waar je Trams en Bussen in zet :)
Leuke verhalen en foto's over de extra treinen tijdens de EK vind ik wel welkom hier.
Succes
-
Ik steun Floris en Jeroen! ;D En waar blijven de foto's van de extra Oranje treinen (en foto's van het interieur van deze treinen na terugkeer in Nedeland zijn ook meeeer dan welkom).
-
Zeker de hoon vergeten die Duitsland en Oostenrijk over zich hebben afgeroepen na de salonremise uit de jaren tachtig?
Nee hoor, en?
Die snapten ten minste waar het in zo'n toernooi om gaat.
Je druk maken over wat de losers ervan vinden, helpt niet echt.
Heerlijk dat voetbal. Veroorloof ik me volstrekt ongenuanceerde meningen over ;D
-
en foto's van het interieur van deze treinen
Laat die maar zitten. Dit is een beetje de rede waarom ik dat voetbal niet zo leuk vind. Het slopen van andermans spullen. Zelfs hun eigen geliefde stadion mollen ze nog.
Succes
-
Als de foto's hier getoond worden zijn er weer een stel genezen ;D
-
@Jeroen: de gemiddelde Oranje-supporter is volstrekt niet vergelijkbaar met de gemiddelde voetbalvandaal. Welke hooligan zou zich serieus genomen voelen met een oranje Frau Antje-pruik op zijn hoofd? :)
- Peter
-
@Jeroen: de gemiddelde Oranje-supporter is volstrekt niet vergelijkbaar met de gemiddelde voetbalvandaal.
De hooligan komt meestal na te veel bier in hun boven.
Ik denk dat de meeste mensen voetbal eigenlijk niet zo leuk vinden. De meeste alcoholisten raakten aan de drank na een negatieve ervaring.
En nu weer terug naar de treintjes en trammetjes, deze zijn in Bern erg leuk allemaal.
Groeten
-
Geeft niet hoor Jaap, zo gaat dat soms als de leeftijd parten speelt
:'(
maar de meeste van mijn posts slaan nergens op, da's gewoon een feit .
:)
Groet Jaap
-
Veroorloof ik me volstrekt ongenuanceerde meningen over ;D
waarvan akte!
-
Zag net nog even de oproep van de Italiaanse coach aan Van Basten.
Ontroerend hoor.
Alleen heb ik er geen begin van twijfel over wat die Italiaan in hetzelfde geval zelf zou doen. ;D
-
Thunderdome petje... pffff... trom-petje !
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/oranjedome.jpg)
;D
-
Zag net nog even de oproep van de Italiaanse coach aan Van Basten.
Heb ik niet gezien maar het zal ongetwijfeld één en al onbaatzuchtigheid zijn geweest... ::)
-
@ Jaap: ;D.
-
Ik denk dat de meeste mensen voetbal eigenlijk niet zo leuk vinden. De meeste alcoholisten raakten aan de drank na een negatieve ervaring.
Groeten
2 hele domme opmerkingen in 1 zin, heel knap hoor.
7 van de 10 miljoen mensen die geacht worden tv te kunnen kijken , kijken naar voetbal, dus dat jij alleen maar een grote broek krijgt van een stuk staal op wielen is prima,maar er is meer vermaak in de wereld.
En een alcolist is AL aan de drank.........
Voor al die karnemelkpakken die weer lopen te zeiken over dat hier ook al voetbal is...
Zie de beneluxsite als een hele grote leerzame bibliotheek, met een groot ouwehoercafe ernaast gemaakt door de directie ( vwaarvoor dank :)), genaamd Ditjes en datjes, met allemaal tafeltjes, en aan elk tafeltje is een onderwerp.
ga zitten aan het tafeltje waar het onderwerp je aanstaat em bemoei je niet met het tafeltje waar het onderwerp je niet zo aanstaat. en laat dat tafeltje gewoon dat tafeltje zijn.
En als je al helemaal niet tegen onserieus gepraat kan, vermijd dat grote cafe dan helemaal, en blijf vooral in dat kleine wereldje van de karnemelkpakken die denken dat buiten de wereld alleen bestaat uit ijzer op wielen.
Nee henk, denk niet dat italie hetzelfde zou doen ;D maar als je het mij vraagt heb ik liever 2 keer Italië dan 2 x Roemenië.
Italië is al oud en als ze doorgaan zijn de jonge Hollanders eerder fit dan de opa's van Italië
-
Bravo, klap klap. Tournee Generaal.
SK
-
Op het gevaar afgeschoten te worden: in de grote boze wereld buiten ek/wk-tijd zijn de mensen die van treinen houden vreemd, en de anderen niet. En in de ek-wk tijd zijn de mensen die niet van voetbal houden vreemd.
Voor al die karnemelkpakken die weer lopen te zeiken over dat hier ook al voetbal is...
Op het moment dat je andere mensen als karnemelkpakken afdoet en hun mening als zeiken, dat zegt naar mijn mening meer over jou dan over die andere mensen.
Wat ik me elke keer weer afvraag: waar blijven toch al die grote fans van oranje als ze verliezen? Want dan is 98% van al het oranje in no-time weer uit het straatbeeld verdwenen. "Als je wint heb je vrienden"(© het goede doel) -> er zit wel een kern van waarheid in, hè? ;D
Have fun, Bart
-
Oranje Boven: Peter van Merksteijn, Jos Verstappen en Jeroen Bleekemolen hebben in de LMP2 klasse de 24 uur van Le Mans gewonnen in hun Porsche RS Spyder.
Ik lust geen karnemelk.
Groet Stephan.
-
Wat ik me elke keer weer afvraag: waar blijven toch al die grote fans van oranje als ze verliezen? Want dan is 98% van al het oranje in no-time weer uit het straatbeeld verdwenen. "Als je wint heb je vrienden"(© het goede doel) -> er zit wel een kern van waarheid in, hè? ;D
Have fun, Bart
Kunnen we ook niet omheen, geef die man een pilsje ;D
-
Zo bij deze mijn opstelling voor de volgende wedstrijd dank zij Geoffrey ;D:
(http://85.17.225.17/269950001-270000000/269955701-269955800/269955711_5_DsUR.jpeg)
Bron: Geoffrey Korstanje
mvg,
Matthijs
-
;D ;D ;D
-
Hahahah goeie Mathijs!
Ik heb het nog niet voorbij zien komen maar heeft iemand toevallig al foto's gemaakt van de EK (V)IRM ? Ik reed donderdagavond over de A4 bij Den Haag en zag hem daar staan op een spoorviaduct ( Vermoedelijk voor een sein oid ) Het was al rond 22:00 dus te donker voor foto's en ik merkte hem ook te laat op maar goed iemand anders misschien ?
-
Eh, dat was een IRM (er zijn er twee) voor de Olympische Spelen en die rijden al zo'n jaar of 2 in die kleur rond.
-
Hoi Marty,
Hartelijk dank voor de geuzenaam karnemelkpak! ;D
Degenen die niet mee willen doen met de oranjegekte rond het voetbal moeten zich tot 29 juni ingraven, opzouten en vooral niet hun mening op een forum geven waar je links bovenaan op de site al niet om voetbal heenkan?
We hebben gewonnen???? Het zijn 11 man en een paar wisselspelers die hebben gewonnen! Dat is een knappe prestatie en een felicitatie waard voor de spelers van dat elftal. Maar om nou met 50.000 man de bierpompen in Bern leeg te zuipen, dat is wat ik noem oranje gekte.
Wanneer staat er eindelijk iemand op uit het koninklijk huis die bezwaar maakt tegen de misbruik van hun familienaam, net als de lesbiennes?
Kijk vooral als je er plezier aan beleeft, maat laat anderen de ruimte!
Groeten,
René
-
Wat is er met Lesbiennes?????
-
Hoi Sobats,
Nadat de Grieken eerst procedeerde tegen de naam Macedonië als naam van de van Servië afgespitste republiek Macedonië hebben de inwoners van Lesbos (de echte lesbiennes) een procedure opgestart om de benaming van exclusief voor bewoners van hun eiland te krijgen en niet meer voor homofiele dames. Eigenlijk net zoals Feta uit Griekenland moet komen. Voor de rest gaan de lesbiennes (zowel binnen als buiten Lesbos) hun gang maar.
Tot zover de toestand in de wereld
René
-
Dank u Mr Hilterman :)
-
Als je niet van voetbal houdt moet je maar naar een land gaan wat niet meedoet zoals belgie :P
-
Helaba,
Wij (grensgevallen) supporteren mee voor jullie hoor ;)
-
Haha netzoals de Engelsen en de Zwitsers. Oranje neemt heel europa over :P
-
Jaja,
op sommige plekken ziet het er hier redelijk ORANJE uit.
-
Dus Marcel.. ik moet naar Begië? Zeker naar Zolder ;D
-
Degenen die niet mee willen doen met de oranjegekte rond het voetbal moeten zich tot 29 juni ingraven, opzouten en vooral niet hun mening op een forum geven waar je links bovenaan op de site al niet om voetbal heenkan?
Volgens mij is het al een paar keer gezegd dat dit de rubriek 'Ditjes & datjes' is, waar je off-topic mag kletsen. Aan het onderwerp is ook al te zien dat dit waarschijnlijk niet gaat over de Hippels/Bakkies die bij DSM rondrijden.
Als je niet over voetbal wil praten omdat het je niet interesseert/je er een hekel aan hebt/je ooit een dierbaar familielid aan voetbal hebt verloren, wat doe je dan in dit draadje?
Een aantal moderatoren heeft nou al gezegd dat dit onderwerp gewoon wordt toegelaten, dus dan zou het fijn zijn als er verder niet over wordt gezeurd.
En als je een hekel aan voetbal hebt, start dan gewoon een nieuw draadje in 'Ditjes & datjes' waar je je kunt beklagen bij je lotgenoten.
- Peter
-
.... "Als je wint heb je vrienden"(© het goede doel) ....
Eh Bart, even correctief ingrijpen. Is van een andere H & H. Niet Henk (Temmink) & Henk (Westbroek) van het Goede Doel, maar van Herman (Brood) & Henny (Vrienten).
-
Oranje komt van orange, streek/gebied in "Frankrijk" waar onze koninklijke familie vandaan komt. Blauw is alleen maar een aanduiding van adel. De hollande vlag rood was van oorsprong oranje maar de kleurstoffen van vroeger waren van die kwaliteit dat deze rood werd. Dus onze zuinigheid om alle vlaggen/vaandels lang te gebruiken werd de vlag vanzelf rood-wit-blauw.
-
@Arnold. In zolder hebben ze wel een heel gaaf circuit :P
-
Ik houd niet van racewagens. Mijn eigen circuit is bijna af... en dan kan ik racen met TREINEN.
-
Haha dan kom ik een keer kijken :P
-
@Bart, als je even beter gelezen had je gelezen dat ik tegen voetbalhaters ben of sporthaters, ze haten maar een end weg. als dat hun mening is, dan mogen ze het van mijn part boven op hun huis schrijven, tis hun mening
Maar dit was voor mij gewoon ff de druppel over mensen die zich ergens tegenaan bemoeien om het bemoeien in een draadje wat ze niet aan staat of waar hun interesse niet ligt, en dan ben je voor mij een pak karnemelk, en dan nog 1 die al een tijdje over datum is ook :)
Ik moest even wokken, dus peter was me al voor, en verwoord precies wat ik bedoel.
Ik ga niet in een grootspoor draadje zeggen dat je een draadje wel mag sluiten of dat ik het onzin vind, omdat ik geen benul heb van treinen en ze me ook niet interesseren.
Als ik tegen die karnemelken zeg dat ik bij de chinees ga zitten alleen maar om tegen de bediening te zeggen dat chinees eten zo vies is, zeggen ze ook dat ik mesjogge ben, terwijl ze nu precies hetzelfde doen.
en Tja dat men treineliefhebbers als vreemde wezens beschouwd,zit wel een kern van waarheid in, kijk maar es een uurtje rond in Houten :)
En nee, ik ben geen Voetbal extremist, ik heb zelfs geen welpie op mn dashboard. Ik ben al jaren eigenlijk voetbal moe omdat het teveel is de laatste jaren, maar een EK of Wk blijft leuk en spannend en een lekkere opwarmer voor de Tour, met 1 keer in de vier jaar een OS als toetje
trouwens, ik haal ook de vlaggetjes weer weg hoor een dag na de verjaardag van mijn dochtertje, dus zo raar is het nou ook weer niet dat mensne hun vlaeggen na einde van het feest weer weghalen.
Dat er hele wijken opeens mee moeten doen met de oranje gekte om het meedoen, en tijdens de wedstrijd durven te vragen wanneer Pele invalt, ja daar heb je wel een punt :)
Maar ach, wat maakt het uit dat we af en toe een koninginendag of sportevenement aangrijpen om gek te doen en legaal in de kont van de buurvrouw mogen knijpen, in het zuiden doen ze dat ook elk jaar ergens in februari
-
en Tja dat men treineliefhebbers als vreemde wezens beschouwd,zit wel een kern van waarheid in, kijk maar es een uurtje rond in Houten :)
Zover hoef je niet eens te gaan. Wat dacht je van dit forum? ;)
- Peter
-
Hier zie je ze niet live Peter, scheelt al een stuk hoor, let er maar eens op als je weer in het land ben ;D wedden dat het nu ongewild door je hoofd spookt de volgende keer als je naar Houten gaat :P
-
Wat denk je van de bushalte van de bus naar Houten in Utrecht? ;D
-
@Marty dit jaar zijn het welpies :P Ik weet er alles van als je achter de kassa werkt bij de ah. :P
-
Oow dus ik ben niet de enigste ;D
Maar het is bij AH altijd weer een gekte met dit soort dingen ( Wuppies, Welpies, Smurfen en Disney)
Grtn Martijn
-
Ja echt grappig wat voor mensen je dan opeen aan je kassa hebt die smeken om een welpie :P
-
Gewoon....bij Albert Heijn.
mvg,
Sander
-
@ Albert.HO: inderdaad, je hebt helemaal gelijk.
@ Peter: Ik kan niet één posting vinden waar wordt gevraagd om dit draadje te sluiten.
Maar stel je eens voor, dat er iemand op Beneluxspoor schrijft dat hij/zij een bepaalde loc niet mooi vindt, dan zijn reactie's in de trant van "wat doe je dan in dit draadje" of "ga je ergens anders beklagen" toch op zijn minst niet welkom?
@ Sobat Kras: Merci, doe maar een colatje ipv bier ;)
Groetjes, Bart
-
Bart, ik denk dat je toch een klein nuance verschil over het hoofd ziet.
Als iemand zegt ik vind voetbal of in een ander draadje lok die en die geen ruk aan, zal daar niemand over vallen.
zodra iemand gaat zeggen ik snap niet dat er een draadje over voetbal wordt geopend, of een draadje over die en die lelijke lok, wat u wil, dan is het wel een heel ander verhaal natuurlijk.
Het verschil zit hem duidelijk in een mening hebben en een ening opdringen.
nee ik schiet je niet af, ik discuseer met onderbouwingen ;)
Marcel, zou je dan gelijk even bij de leiding neer willen leggen dat de oude omaatjes die de hele week de tijd hebben voor boodschappen, te verbieden om op zaterdag middag de tijd nemen om net die kleur welpie te willen zoeken die niet meer in de doos zit ?? ;D
-
punt blijft dat voetbal gewoon schraal is. Pak vanillevla dat je dr bent :-*
-
@Marty haha ja dat is inderdaad leuk ja die mensen die perse 1 kleur willen. Ik vraag het tegenwoordig ook aan mensen. Dan krijg je niet dat je ze eerst een rode geeft en dan van meneer heeft u ook een blauwe. Bij ons komen de omatjes vooral voor de middag. Ik vind het wel grappig iedereen spaart ze voor hun kleinkinderen terwijl je die dus bijna geen ziet in de winkel.
@Floris jij gaat de hele zuivelafdeling erbij betrekken :P
-
Is wedstrijd afgelopen Marcel? Of was het schraal?
-
@Arnold welke wedstrijd. De wedstrijden van vandaag heb ik eerlijk gezegt niet gevolgd ik volg eigelijk alleen de beste ploeg in het toernooi oranje.
-
Op dit moment is oranje met een goede reeks bezich, maar de weg is nog lang. Het begint pas bij de kwartfinales en de prijzen worden aan het einde uitgedeeld.
Maar laten we hopen net als in 1988. Hup Nederland.
Dion
-
De wedstrijd van Turkije tegen Tsjechië was, op zijn zachts gezegd, interessant. Het woord 'sensationeel' is ook al gevallen.
Op dinsdag ga ik lekker TV kijken. Hoe kon ik ooit denken dat ze in het voetbalgekke Italië niet gewoon beide wedstrijden zouden uitzenden? RAI Uno en RAI Due dus. :)
- Peter
-
In de woongemeenschap waar ik nu woon is iedereen voor Oranje...oftewel een aardig woonblok is compleet oranje...de afwisseling komt dus bij mij vandaag, duitse vlaggen alom!
-
helaas, Duitsland gaat er vanavond uit. Tis niet anders...
Germany NO POINTS!! ;D
Wat onnozel van die Tjechen gisteren, doodzonde....
mvg,
Sander
-
Wat onnozel van die Tjechen gisteren, doodzonde....
Wat je zegt! Nu hadden wij weer van dat stomme getoeter!
-
In de woongemeenschap waar ik nu woon is iedereen voor Oranje...oftewel een aardig woonblok is compleet oranje...de afwisseling komt dus bij mij vandaag, duitse vlaggen alom!
;D ;D ;D ;D ;D
Vandaag praat ik trouwens als n duitser, die praten altijd met hun tanden op elkaar. (net n verstandskies getrokken, nu zeg ik dus helemaal niks zinnigs meer)
-
Bij Gerco geweest? ;D
-
neuh, gewoon n bommelse bekkenbeul.
-
helaas, Duitsland gaat er vanavond uit. Tis niet anders...
Germany NO POINTS!! ;D
Mwah, maar wie staat er dan nog meer in de finale? (Er even van uitgaande dat Zweden/Rusland en Spanje aan de kant gezet worden.) Met Portugal moet nog een appeltje geschild worden, maar Duitsland is nog nooit in de finale verslagen.
Keuzes, keuzes... :)
- Peter
-
neuh, gewoon n bommelse bekkenbeul.
Van Bommel?
Zou kunnen, die heeft toch tijd zat. ;D
-
Nee, niet mijn latijn leraar ;D
-
De speler van Bommel zal het vast beter doen :P
-
helaas, Duitsland gaat er vanavond uit. Tis niet anders...
Germany NO POINTS!! ;D
lolwut :D
-
vraag is alleen of ze er nog lang inblijven. Zo lekker speelden ze vanavond niet!
-
De volgende tegenstander wordt Portugal. Mochten ze dat op één of andere manier halen, dan mogen ze weer tegen Kroatië.
Overigens las ik dat Van Basten niet echt blij was met het Nederlandse spel, waar je hem geen ongelijk in kunt geven. Weliswaar zijn Italië en Frankrijk nogal fors aan de kant gezet, maar er was één helft waarin Nederland fenomenaal speelde. De andere drie was het gelukkig Van der Sar die erger deed voorkomen.
Mijn voorspelling: Nederland gaat morgen een soort 'oefenwedstrijd' tegen Roemenië spelen en wat ze gaan oefenen is om met zoveel mogelijk punten verschil te winnen.
- Peter
-
Het probleem van met zoveel mogelijk punten winnen van Roemenië is dat je dan weliswaar dat land naar huis stuurt, maar je meteen Italië of Frankrijk in de race houdt. De vraag is wat wijsheid is.
Aan de andere kant: Een echt waardige kampioen wint natuurlijk 'gewoon' zes wedstrijden op rij!
mvg,
Gert
-
Toch raar dat de andere kwartfinale tussen spanje en Roemenie gaat, waardoor je in de halve Finale alweer tegen een Poule genoot speelt, in dit geval Roemenie, die Spanje verslaat.
Portugal wint van Kroatie, die toch slimmer zijn dan de turken, Nederland met een lucky de klaatste minuut in de verlenging langs Roemenië.
Dus toch weer een finale Portugal-Nederland, en wat dat worrdt...........beets mie :)
Hmmm, nou is het niet spannend meer :-[
-
@marty: bij mijn weten is er nooit een finale Portugal - Nederland geweest ;D.
Het lijkt me (afgezien van de sportieve anticlimax) niet echt handig voor het Nederlands elftal om Roemenië 'erin te houden'... Italië en Frankrijk zijn tegenstanders waarbij Nederland veel meer in zijn element is dan tegen de stugge Roemenen.
-
Ben jij zeker het kaarten festijn vergeten van 4 jaar geleden ??
dat griekenland daar per ongeluk de echte finale wint, gebeurt soms, onderschatting, maar die halve Finale was een finale waardig :)
-
Nee hoor, maar vier jaar geleden was - hoe je het wendt of keert - een halve finale en geen kaartenfestijn. Dat kaartenfestijn (of slachtpartij, hoe je het noemen wilt) was dan weer de achtste finale van de WK 2006. In 2004 vielen er 6 gele kaarten in totaal bij Portugal - Nederland, geen uitzonderlijke score. In 2006 daarentegen... ;D.
-
Aan de andere kant: Een echt waardige kampioen wint natuurlijk 'gewoon' zes wedstrijden op rij!
mvg,
Gert
Nee, een echte kampioen kan het mentaal opbrengen om ook eens een wedstrijdje te laten lopen als dat beter uitkomt. Die Portugezen denken daar in ieder geval geen moeite mee te hebben.
-
heuh het woord finale zit er in heh, niet zo op mn woorden pakken heh :)
Maar u heeft recht heer Wesley,ik gooide hier en daar een toernooitje door elkaar.
Slachtpartij viel wel mee overigens, was meer een doorgedraaide scheidsrechter ;D
Alle weggestuurde spelers zaten gezamelijk op de trap dus zo erg was het nou ook weer niet
-
De scheids kan ook de slachter zijn ;D.
-
Die scheidsrechter was ex-spetsnaz...
- Peter
-
Nou over een klein kwartiertje begint het nederlands voetbalgeweld weer.
Dus beginnen we nu alvast met de voorbeschouwing ;D
Ik zeg 17-0 ;D Misschien een beetje overdreven :o
Grtn Martijn
-
Zit lekker te kijken.................
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Picture2008617205439.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/Picture2008617205439.jpg)
Kees-Jan
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Foto_6_1.jpg)
Ik ook.....
Groet Jaap
-
'T is om te huilen... :'( Ik zit trouwens Italie-Frankrijk te kijken op het hoofdscherm. (hoor mij nou, de voetbalfreak... not.) 'K vind dit wel een grappige aangelegenheid om te kijken.
-
Nou schrik ik weer Jaap (net als vanmiddag toen je deze één oog in een PM stuurde).
Onderschrift van de foto zou kunnen zijn: Ach voetbal...........ik kijk er met één oog naar terwijl ik wat anders aan het doen ben.
Kees-Jan
-
Echt spannend is het niet, nee. Heel aardig schot van Robben, dat wel, maar de Nederlandse verdediging zit te slapen. Hé, net een gouden kans van Van Persie.
En Frankrijk-Italië is al min of meer over. Valt nog mee dat Frankrijk tegen Nederland gescoord heeft, anders zouden ze alweer met zéro points naar huis gaan.
't Is hier trouwens ont-zet-tend heet...
- Peter
-
waar gaat dit over, mag ik dat weten ::)
Mvg, Johan
-
Voetbal.
Kees-Jan
-
1-0
Kees-Jan
-
*** Net te laat :P
-
Ik kijk dus via RAI Due en ik heb nog nooit de Italiaanse verslaggevers zo blij gehoord over de goal van een niet-Italiaans team. :)
- Peter
-
Haha dat lijkt me inderdaad ook leuk om te horen. Wij doen het met Frank Snoeks.
-
Niet 1-0
Kees Jan
maar Klaas Jan
-
Voetbal.
Kees-Jan
Daar was ik al bang voor...............................
Mvg, Johan die dat spelletje nooit heeft begrepen.........
-
maar Klaas Jan
Stuntelaar......
Kees-Jan
-
2-0
-
3 wedstrijden....3 overwinningen.... 9 doelpunten gemaakt...eentje tegen. En dat voor een ploeg die meestal in n toernooi moei groeien...
-
Stuntelaar......
'Oentelaar', volgens de Italiaanse TV. Ze waren als een kind zo blij met de overwinning van gli Azurri (voor de gelegenheid in het wit) tegen les Blues en natuurlijk ook met die van Oranje tegen, tja, geen idee welke kleur je aan het Roemeense elftal moet geven.
Kleine kanttekening over het Italiaanse spel: het grootste deel van de wedstrijd met een man meer gespeeld, maar alleen gescoord uit een strafschop en door een vrije trap die van richting werd veranderd. Dus dat wordt geen gemakkelijke kwartfinale voor hun.
Edit: Krijg nou wat, de Italiaanse presentator draagt zelfs een oranje stropdas!
- Peter
-
Hebben jullie dat gedoe nog gezien met die Franse spelersbus? ;D
En voor de chauffeur nog één keer troelala,
troelala,
troelalaaa! ♪♪♪
-
Ik vraag me af of Italie het gaat redden tegen Spanje. Duitsland gaat het, als ze het spel tegen Oostenrijk doorzetten, niet redden tegen Portugal. Denk dat kroatie te sterk is voor Turkije. Maar ik kan het ook mis hebben....
wie willen we zaterdag?
-
Kroatië had zich al voor de wedstrijd geplaatst, ze stonden met 1-0 voor, het was de 91e minuut en wat denk je? Ze probeerden nog steeds te scoren. Dat is de kracht van hun team. En vergeet niet de derde plaats op de WK die ze haalden, toen ze net onafhankelijk waren, door in de troostfinale van Nederland te winnen.
Maar goed, de Tsjechen hebben al gemerkt hoe ontzettend hard Turkije kan knokken, dus dat belooft een interessante wedstrijd te worden.
- Peter
-
Hebben jullie dat gedoe nog gezien met die Franse spelersbus? ;D
Ja, schitterend. Niet een keer maar in de herhaling ook nog een carambole ;D
Gr.
Eric
-
Voor en , die het nog niet hebben gezien:
http://soccer4u.nl/nieuws/0/Video-Franse-bus-chauffeur-is-de-weg-kwijt
;D ;D
Gerrit F
-
Had het nog niet gezien maar bedankt voor de link.
komisch. ;D ;D
-
wie willen we zaterdag?
Guus!
En wat de chauffeur betreft: die had ik inderdaad ook gezien, maar da's vrij normaal...de goede man komt waarschijnlijk uit de binnenstad van Parijs, daar moet je wel op die manier parkeren ;D.
-
En toen stond Guus zomaar ineens voor...
-
Aantrekkelijk om te zien ook.
-
leuke match
-
Wat laat hiddink die russen goed voetballen zeg :-X tot in de kwarfinale!
-
Aantrekkelijk om te zien ook.
Huh...wie...Guus... ???
Groet Jaap
-
de fransen zijn naar huis...met de trein ;D.......filmpje
http://player.nos.nl/index.php/media/play/tcmid/tcm:5-336263/keyword/frankrijk/
eric
-
Huh...wie...Guus... ???
Groet Jaap
Guus geet naor huus........................... :P let maor op........
Mvg, Johân
-
nu nog niet... 2-0
-
Leuk zaterdag
2 aanvallende ploegen met mindere verdedigers.
Toch maar Heit inga voor Mathijssen en van persie voor van der fart ??
mijn kaartje met voorspellingen heb ik mr in de prullebak geflikkerd, klopt geen hol meer van, zoveel in moeten krassen dat ik het niet meer kanlezen wat ik zelf heb geschreven
hou het toch op NL-SP en POR-KR als halve finales, maar zal er wel weer 3 van de 4 fout hebben >:(
-
dat zijn ook mijn halve finales. NL-Sp wordt leuk voor NL, maar die redden dat wel. maar Kro-Port isn ander verhaal....
-
Zou wel een bak zijn als Hiddink Marco naar huis stuurt... 8)
-
Wel grappig dat de Russen 'typisch Nederlands' voetbal spelen. Tenminste, wat ik gelezen heb, aangezien ik niet in staat was de wedstrijd te zien.
- Peter
-
Dat heeft Guus ze aangeleerd ;D.
-
Ik ben zelf alleen een verzamelaar, maar ik had nu toch wel een aantal gelegenheids diorama's verwacht, met iets oranjes ergens boven in.
Dan is deze draad ook meteen weer "on topic " ::)
Groeten, Alexander
-
Voor de allerlaatste keer: er bestaat geen of nauwelijks off-topic in Ditjes & datjes. Dus dan zou het heel fijn zijn dat daar niet meer over gezeurd zou worden. Want nou begint het een beetje vervelend te worden.
- Peter
-
Ja maar, je moet nou al 12 pagina's onzin doorlezen om daar achter te komen. ;D
-
Of je leest eens door de rubriek 'Mededelingen', die bestaat niet voor niets. Maar goed, dat wordt niet door iedereen gedaan.
- Peter
-
Nee, da's saai man... 8)
-
Bekentenislectuur: heb ik ook nog nooit gedaan...
paarlen voor de zwijnen...
-
Dus letterlijk voor de kat zijn... eh... laat maar. :)
- Peter
-
Voor de allerlaatste keer: er bestaat geen of nauwelijks off-topic in Ditjes & datjes. Dus dan zou het heel fijn zijn dat daar niet meer over gezeurd zou worden. Want nou begint het een beetje vervelend te worden.
- Peter
Waarmee off topic dus off topic is verklaard. ;D
-
Dus letterlijk voor de kat zijn... eh... laat maar. :)
- Peter
Viool! Ik speel viool...
-
Waarmee off topic dus off topic is verklaard. ;D
Tja, we kunnen moeilijk gaan zeggen dat je bij het onderwerp, voetbal, moet blijven op een treintjesforum. :)
Maar goed, ik mag aannemen dat de Nederlandse media overlopen van voetbal, er staan twee voetballen in het logo dat voor de gelegenheid oranje is gekleurd, dus tenzij je onder een steen op de Veluwe woont kan het toch niemand ontgaan zijn dat er een voetbaltoernooi gaande is.
Na de zoveelste opmerking in de trend van 'oh, het gaat niet over treintjes, kunnen we het alsjeblieft weer gaan hebben over naden op de neus?' bekruipt je het gevoel dat niet iedereen je opmerkingen even goed leest.
Ik kan me vergissen, natuurlijk. :)
- Peter
-
Nog even door bijten met de voetbal en dan gaan we lekker verder met tennissen, de Tour en de Olympics . Kan een lekker lang draadje worden. Heb eigenlijk geen tijd over om mij met de hobby bezig te houden ;D
SK
-
Schaatsen ik zeg schaatsen Sobat.
Kees-Jan
-
Tot 6 juni zomerijs in Heerenveen. Was afgelopen dinsdagavond heerlijk rustig. De heer Ritsma (op die leeftijd moet word je ook buiten McDonalds met meneer aangesproken) reed ook zijn rondjes.
Bij het enige station in Nederland dat uitstluitend dienstbaar is aan een sportstadion : Heerenveen IJsstadion
-
Bij het enige station in Nederland dat uitstluitend dienstbaar is aan een sportstadion : Heerenveen IJsstadion
En Rotterdam Stadion, Eindhoven Stadion en Amsterdam Arena dan?
-
Je vergeet Enschede Drienerlo. Hele belangrijke.
mvg,
Sanfrt
-
Maar Drienerlo is niet uitsluitend dienstbaar aan een sportstadion, de stoptrein stopt daar gewoon regulier. ;)
-
Station Amsterdam Arena heet station Amsterdam Bijlmer Arena en staat niet alleen ten dienste van de Amsterdam Arena. Hoe het met de Kuip zit weet ik niet.
Grtz,
Willem
-
Hoe het met de Kuip zit weet ik niet.
Grtz,
Willem
Gewoon met lijn elluf :)
-
Maar Drienerlo is niet uitsluitend dienstbaar aan een sportstadion, de stoptrein stopt daar gewoon regulier.
Maar toch is het een hele belangrijke 8)
mvg,
Sander
-
Station Amsterdam Arena heet station Amsterdam Bijlmer Arena en staat niet alleen ten dienste van de Amsterdam Arena.
Amsterdam Bijlmer ArenA heeft een apart perron voor supporterstreinen, dit perron ligt onder de Utrechtboog. Voor het laatst gebruikt op 18 mei, tegen FC Twente ;D
-
Tot 6 juni zomerijs in Heerenveen. Was afgelopen dinsdagavond heerlijk rustig.
Werd je niet erg nat?? ;D 8)
Gr.
Eric
-
Hoi Eric,
Stom, tussen plan N en plan L zit ook verschil. Moet natuurlijk 6 juli zijn en om helemaal compleet te zijn : 6 juli 2008. :D
Alles onder het motto : zijwaarts en niet vergeten.
Ook natuurlijk mijn nederige excuses aan Feijenoord, waar de treinen ook alleen stoppen als er wat te doen is, of de machtige hand van ProRail dat wil.
René
-
Voordat ik kon schrijven dat t 1-0 is voor Duitsland, staat t 2-0. Waar gaat dit heen?
-
Voorlopig naar 2-1.
-
wordt t Portugal? Of toch Duitsland?
-
Een finale Nederland-Duitsland zit er nog steeds in, al zal een aantal andere ploegen daar graag een stokje voor steken. :)
- Peter
-
Portugal gaat naar huis Olé oléééé
-
Toch wel opmerkelijk.
-
Portugal gaat naar huis Olé oléééé
nix olé oléééé, maar boe boe boe
-
Nee Daan, dat zie je verkeerd: dit houdt namelijk de mogelijkheid open voor een finale van Nederland tegen Duitsland. :)
- Peter (die vindt dat Duitsland gisteren verdiend gewonnen heeft en niet omdat ze 'geschweind' zouden hebben)
-
nederland-duitsland: 4-0
-
8) Dream on 8)
-
Oke
5 - 0 dan :o
-
Hoogmoed komt voor de val. 8)
-
die vindt dat Duitsland gisteren verdiend gewonnen heeft
absoluut niet dus. Eerste 2 goals blunders van de Portugese verdediging.
3de goal duidelijk duwen van Ballack. Scheiwenerei dus.
Dus niks verdiend gewonnen!
Maar goed, dat maken de oranjes in de finale wel weer goed. 4-2.
mvg,
Sander
-
Tuurlijk, Duitsland is het enige team dat duwt in het strafschopgebied bij een corner of een vrije trap.
En leg me eens uit hoe je niet verdiend kunt winnen als de andere ploeg staat te slapen. :)
- Peter (die vindt dat die Duitsland-afkeer van mensen die oorlog alleen kennen uit Command & Conquer nogal ver gezocht is)
-
Zoals mijn vader gisteren zei: positief bekeken zit morgen in ieder geval Ballack of Ronaldo thuis, negatief bekeken zit in ieder geval Ronaldo of Ballack in de halve finale. Verder ben ik het eens met Richard. :)
(die vindt dat die Duitsland-afkeer van mensen die oorlog alleen kennen uit Command & Conquer nogal ver gezocht is)
Maar daarin vecht ik tegen 'teh Ebil Commies!!1!!', thans Rusland geheten. ;)
-
Zijn we niet vergeten dat Portugal ons de laatste jaren veel meer irriteert dan de Duiters (qua voetbal dan he :P)? Ik ben wel blij dat Portugal er uit ligt en als Duitsland in de finale komt, dan kan Nederland revance nemen op de veloren WK finales.
-
Maar die finale was in 1974. Duitsland heeft meer reden om revanche te nemen op Nederland, na de halve finale uit 1988. :)
- Peter
-
Bah, wat een saaie wedstrijd, gelukkig zit ik hier niet in mijn eigen tijd... 8)
-
Gaan ze het nog verlengen ook :(
-
Wat een draak van een wedstrijd zeg... >:(
-
Hopelijk hebben de Duitsers slechts 90 minuten nodig om de winnaar (bij gebrek aan een beter woord) van deze wedstrijd naar huis te sturen.
- Peter
-
Laat het dan maar weer 2-1 voor de Kroaten worden...
-
Nou, zoals het er nu uitziet, geloof ik daar niet in.
-
Hopelijk hebben de Duitsers slechts 90 minuten nodig om de winnaar (bij gebrek aan een beter woord) van deze wedstrijd naar huis te sturen.
- Peter
Hier sluit ik me bij aan ik denk vrij trap 'Schweini' kopbal Ballack
-
Oh ja! En dan even een oude koe. De doelman van Malta die zich liet omkopen door Spanje in 1983: 12-1... Spanje kon mee naar het EK in 1984, NL bleef daardoor thuis...
-
Dit is toch allemaal niet te geloven! >:(
-
Toch spannende en snelle laaste half uur.
Maar die saaie strafschoppen ga ik niet meer kijken...
Marnix
-
Dit is gewoon te triest voor woorden... :'(
-
Dit gelooooooooooooof je toch niet! Weer die lui tutterend door de straten...
-
anders hier wel lang leve Rotterdam ???
Ben ik wel in Rotterdam?
-
Dat vraag ik mij al jaren af!!!!!!
-
Nou dat wordt een makkie voor de Duitsers iig...
-
Dit gelooooooooooooof je toch niet! Weer die lui tutterend door de straten...
Mwôch... Als Oranje wint, gebeurt dat vast ook...
-
Heb ik ook een hekel aan, dat dan ook weer wel.
-
Och, ergens ben ik wel blij dat de Turken doorgaan, want ik kan geen ietsj of atsj meer horen, al die achternamen van de Kroaten.
En hier in Malta heb ik geen last van feestvierende Turken, alleen van Maltezers, mocht Italië winnen. Maar daar heb ik wel vertrouwen in dat ze dat niet lukt. :)
- Peter
-
Het getoeter in de verte is al weer verstomd...
Twintig jaar geleden na de overwinning op Dld brak vooral aan de grens de hel los: Duitse auto's werden vernield en zelfs gekanteld.
Het enige waar ik mij schuldig aan heb gemaakt die avond is mij in de (geopende) kofferbak van een VW Jetta naar Enschede te laten vervoeren.
-
Nou dat wordt een makkie voor de Duitsers iig...
Tot nu toe scoorde Turkije heel veel in de laatste minuten...Waar kennen we dat ook alweer van? Heet dat niet toevallig "op zijn duits"? Ik denk dat ik maar naar de laatste 10 minuten van het duel Turkije/Duitsland ga kijken ;D
-
Mjah, maar Turkije heeft tot nu toe redelijk beroerd gevoetbald. Duitsland al heel wat beter, maar ironisch genoeg verloren ze juist van Kroatië.
Maar je moet het ze nageven: die Turken geven nooit op.
- Peter
-
Het spel van Duitsland tegen Oostenrijk was anders ook niet om naar huis te schrijven...
Ik voorspel een zege van Rusland op Oranje...ga maar na: vooraf zei ik dat ze 1 punt zouden pakken tegen de Roemenen en meer niet. Portugal wordt Europees kampioen, Portugal wint van Duitsland, Kroatie wint van Turkije en Zwede wint van Rusland. Dus ik ga voor Rusland morgen! Dit is een vreemd EK..
-
Goed, ik ben dus nu pas thuis omdat "ze" het nodig vonden om de straat waar *ik* woon, niet "zij", te blokkeren. Vervolgens staan er 2 auto's voor mijn garage geparkeerd. Bah, ik heb nu nog meer een hekel aan die "mannetjes".
-
Ik heb tot nu toe helemaal gelijk gehad, al mijn voorspellingen waren falikant fout ;D
daarom zeg ik nu maar de finale: Rusland-Turkije 8)
-
Weet je dat heel zeker?
Ik dacht toch meer aan België - Engeland
:P
mvg,
Gert
-
Ik heb tot nu toe helemaal gelijk gehad, al mijn voorspellingen waren falikant fout ;D
daarom zeg ik nu maar de finale: Rusland-Turkije 8)
Gelet op de laatste eurovisie songfestival uitslagen, zit je er niet ver naast...
-
Nederland - Duitsland wordt de finale...
En uiteraard winnen we die...
mvg,
Sander
-
Ik denk dat ik om 21:00 uur een heerlijk wandelingetje ga maken over de A12.
-
Wil ik daar toch net gaan fietsen! ;D
-
plek zat toch?
-
Gelet op de laatste eurovisie songfestival uitslagen, zit je er niet ver naast...
Zie je wel: voetbal is voor mietjes (sorry).
Kees-Jan
-
Wanneer spelen ze weer, want dan moet ik nog bier halen.
-
Net afgelopen, ze hebben verloren.
Kees-Jan
-
Gelukkig, want mijn bier was op.
Vandaar dat er geen toeters waren.
Ga ik gewoon over ...eh dinges jaar maar weer oud hollands oranjezuipen.
-
Het is 0 -1 :'( :'( :'( :'(
-
en terecht, onze rijkeluis zoontjes willen niet vechten voor een titel
-
BIJNA 0-2.... drie keer raden wiehier n fles wodka heeft staan ;D
-
We waren er bij en dat was prima ;)
-
Wat een saaie wedstrijd, ik vind er echt geen ruk aan om te kijken! En dan ook nog is dat die russen voor staan! >:(
-
Fijn, kan ik weer gewoon beneden tv kijken.
-
We waren er bij en dat was prima ;)
Viva Russia!
-
toch nog ff een puntje mee gepikt!
-
1-1.....
-
1-1
-
Ik was 5 sec eerder. ;D
-
Het is nu te horen dat de één HDTV kijkt, de ander schotel de volgende analoog en deze mijnheer gewoon op zolder zit (met zijn LSM treintje)
-
1-1 jeej ole ole ole ole
-
dat scheelde 5 seconden ;D
Gaa we nu ook lekker hard toeteren als weedoorgaan? Net als de turken?
edit: en weer was je eerder Chris
-
Herhaling van gisteravond ???
-
Maar ik was als aller aller eerst toevallig! 8)
-
dit begint n slowchat te worden...telkens als ik wil posten, heeft een ander dat ook al gedaan... ;D ;D
nu zijn t marc m en beusi het :P
-
Rusland met 10man verder....
edit: toch niet....hoe vreemd kan t zijn...
-
We worden bestolen! >:(
-
helemaal mee eens Frank.
groetjes edwin
-
verdorie schiet die Rus net mis, zijn we er nog niet vanaf!! ;D
-
2-1 dag dag Oranje!
-
en nu was ik wel de eerste! ;D
-
1-3
-
3-1
nu niet de eerste..
-
Nee, 1-3.
-
:'( :'( :'( we kunnen alles weer opruimen :'( :'( :'( oranje naar huis
-
Toch wel een mooie wedstrijd:D
-
Ook best ;D
Hoogmoed komt voor de val... dat blijkt wel. te vroeg gepiekt...
Iemand nog een glasje Wodka?
-
jaaa, en gaan we nu weer allemaal met treintjes spelen?
;D
-
Zo mensen, morgen allemaal de vlaggetjes weer naar zolder brengen?
Viva Hollandia -> Viva Russia ;D
-
Net afgelopen, ze hebben verloren.
Kees-Jan
tada, ik wist het al..................
-
Wat een deseptie het had allemaal zo mooi kunnen zijn.
-
Helemaal niet, gewoon ff de volgorde van de banen op de vlag aanpassen ! ;D
HUP HIDDINK !
Oranje heeft dit tournooi goed gespeelt vind ik ! ;D
-
Zo mensen, morgen allemaal de vlaggetjes weer naar zolder brengen?
Viva Hollandia -> Viva Russia ;D
Schminksetjes nog niet...vlg van Rusland is wit blauw rood
Guus doet t weer. Misschien wordt het tijd om hem weer terug te halen?
-
We gaan eerst 24 miljoen welpies in de vuilverbranding gooien en soortgelijk oranje prullaria. Sommige ondernemers zullen een hele slechte avond hebben...
-
>:( Jammer.
Zijn de oranje preisertjes nog rustig op de baan?
Of slopen ze al al dingen ::)
-
Logo bovenaan veranderen .... :-X
Wicher.
Hehe het is eruit .....
-
De uitslag:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Web_IMGP5398.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Web_IMGP5398.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Web_IMGP5398.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/ns_1.jpg)
Kees-Jan
-
Die is wel orgineel moet ik je nageven :P
-
Wie had er ook alweer een grote mond over Duitsland inmaken? ;D
Zo, zijn we van dat gedoe ook af. Nu die Turken nog.
-
Zo, zijn we ook weer van dat gezeur af ;D
Overdreven gedoe altijd met die oranje troep. :P
Ja, ik ben geen voetbalfan.
DB143
-
@Kees-Jan: Ha ha ha! :D
Volkomen terechte uitslag, overigens. Ik heb me een half uur lang zitten op te vreten toen Nederland almaar door het midden probeerde te spelen, waar ongeveer 400 Russen stonden. "Hé, het lukt niet. Nog maar eens proberen dan."
En Van Basten zei het al, er deugt niet alles aan de verdediging. Als Van der Sar je beste speler is, heb je een probleem.
- Peter
-
Ach, het was leuk zo lang als het duurde.
De uitschakeling van Kroatië was veel dramatischer.
-
Zo mensen, morgen allemaal de vlaggetjes weer naar zolder brengen?
Viva Hollandia -> Viva Russia ;D
Wat nou morgen! ;D
-
He Kees-Jan, nieuw kleedje ? ;D
- Rob
-
Stig: Turkse rijtuigen heb ik ook (maar svp niet meer dan 2 doelpunten aub).
Kees-Jan
-
Schade Holland alles ist vorbei(ski).
-
Ach, het was leuk zo lang als het duurde.
De uitschakeling van Kroatië was veel dramatischer.
Nou! Idd.
-
Nou Kees-Jan,
Toch vind ik het Benelux-rijtuig mooier.
mvg,
Gert
-
Zo, passen de peters het logo ook weer aan???:D :D
En nu turkije er nog uit, woirdt het weer lekker rustig in de buurt.
Groetjes
-
Nou Kees-Jan,
Toch vind ik het Benelux-rijtuig mooier.
mvg,
Gert
Sja maar het gaat om de randjes, detail, afwerking zeg maar en die is niet helemaal goed dus.................
Kees-Jan
-
bij mij blijven de oranjespullen nog wel hangen hoor ;D
noteer even in je agenda: 08-08-08 opening Olympische Spelen.
-
Zo hop alle nederlanders op 1 na dan naar huis.
Dat 1 nederlander alle andere nederlanders kan verslaan he.
Een echte spartaan:P
manuel
-
;D ;D ;D ;D ;D ;D
die gekte ook weer over
-
praat me niet van spartanen.
nou zit ik weer met dit gereutel in mn hoofd voor 3 dagen...
http://nl.youtube.com/watch?v=rZBA0SKmQy8
-
Je kunt die Floris er ook nie bij hebben he ;D ;D
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Manuel
-
noteer even in je agenda: 08-08-08 Mispoes jubilaris: 25 jaar geleden, zie tegen die tijd de rubriek "25 jaar geleden".
Wat leuk dat je daar aan denkt! We beginnen in Rotterdam CS...
-
Ja, dat is inmiddels ook "history"...
-
Wat ik toen op de foto zette was er een jaar later al niet meer: gele mat.'46 295 (in april 1984 gesloopt).
-
HIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIID INK... *prut prut*...* blub*
Zo... dat sloeg weer nergens op ! ;D
-
Zo ben jij... ;D
-
Dank u :D
-
Slaat inderdaad nergens op Brilmuis! Hiddink is met 2 d's...
-
Mooie qoute van een maat van me:
'Ey Marco fahr mal den wohnwagen da weg!'
-
Slaat ook al nergens op.
-
Ik snap um nie... :(
-
HIIIIIIIIIIIIIID..DINK ????
dat slaat nergens op heer Poes :(
Welkom bij de club !
-
Heb jij nooit geleerd op school, te klappen op de let-ter-gre-pen?
-
Er wordt getoeterd buiten, weer een doelpunt ????.
-
Nee, Russische zeelui...
-
Of de buurvrouw heeft gescoord...
-
=dat reden om te toeteren?
Ik bedoel eigenlijk: is ze Russisch?
-
je kn er...hips....wel toeter van worden
eindelijk gescoord, daar moet op gedronken worden!
-
Hmm, 'Russian girls' hebben hier in Malta een zekere reputatie...
Maar laten we daar niet al te ver op ingaan, er zitten immers kinderen op dit forum.
- Peter
-
Het klinkt nu ook meer, als ligt er een kudde zieke olifanten te bevallen.
Ik ga toch even kijken.
-
misschien stel polen? Of Turken die vieren dat zij verder zijn gekomen dan wij?
-
Bevallende olifanten...
Dat zou nog eens ergens op kunnen slaan
-
Zo, dat is gelukkig ook weer voorbij.
-
Begint net hoor Wim, de Nederlandse 3 kleur lijk veel op de russische, slechts de volgorde is anders ;D
-
Wat dachten we van het tweede elftal van NL, de Turken?
Toch nog n btje Wenen ;D
-
zo
alle oranje treinen weer naar huis
-
, er zitten immers kinderen op dit forum.
Die liggen al op een oor hoor, zeker na deze uitslag... ;D En morgen zijn we weer 4 pagina's verder, denk je echt dat iemand dit gaat nalezen. ;D
-
Morgen is deze hele draad achter Van der Sar aan ! ;D
-
Notabene door Hiddink in oranje geïntroduceerd... Over vooruitziende blik gesproken...
-
Ik voorzie dat een tweede Nederlander binnenkort ereburger in Rusland wordt. :)
- Peter
-
En weer zo'n zinloos flauw grapje.. slaat echt nergens op ;D
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/secondelijm.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/secondelijm.jpg)
Alle afbeeldingen zijn van ANP
SOrry, ben een beetje ... melig zullen we maar zeggen.. :(
-
Moet jij niet met de hond gaan lopen ofzo...
-
Begint net hoor Wim, de Nederlandse 3 kleur lijk veel op de russische, slechts de volgorde is anders ;D
Da's logisch want:
Czaar Peter, ja die van Zaandam en z'n huisje, zo gaat het verhaal, had een vlag nodig voor zijn land (in plaats van zijn eigen vlag met wapen) en vond de Nederlandse mooi. Hij nam een schaar, knipte de oranjerode baan van de Nederlandse driekleur af en maakte hem vast aan de onderkant... En, zie, daar was de nieuwe vlag van Rusland die in 1917 verdween en in 1990 (of daaromtrent) terugkwam.
Modelspotter
-
in 1990 (of daaromtrent) terugkwam.
'91. Rusland stapte uit de sovjet unie.
-
Afgelopen einde finito ...................... >:( >:( >:(
-
конец
-
Zo, passen de peters het logo ook weer aan???:D :D
En nu turkije er nog uit, woirdt het weer lekker rustig in de buurt.
Groetjes
Dat doen de Joosten ;D
Dat is de grafische man van Benelux ;D
-
Dat hebben we ook weer gehad. nu nog een de oranjerotzooi opruimen en dan kan het gewone leven weer verder.
-
Gezellig hoor, voetbal:
Na afloop van de wedstrijd in Basel weer eens gezellig oud-hollandsch knokken met de mobiele eenheid. In Delft schijnt het ook weer "feest" geweest te zijn... :-[
Kunnen wij als modelspoorders ook niet eens ergens een landelijke meeting houden waarbij we na afloop al onze frustraties op modelbouwwinkels en het personeel, op het perronmeubilair en het glaswerk van het station, de treinen, de reizigers en uiteindelijk de opgetrommelde ME kunnen botvieren?
Lijkt me heerlijk... De gelijkstromers en wisselstromers raken dan ook nog eens onderling slaags met elkaar, lachen joh! :-|
We hebben die achterlijke opgeklopte commercieële oranje troep weer gehad. Tot over twee jaar...
"Enjoy de silence"
Groet,
Sven
-
Gelukkig zit ik weer vanmiddag achter de tv naar F1 te kijken.
Marc
ps net zo veel commercie als voetbal!
-
het gewone ,normale leven kan inderdaad weer beginnen!!!!!!!pfffffffffffff wat een oneindige rust op dit moment buiten.
Heerlijk weer weer!
-
Dat doen de Joosten ;D
Dat is de grafische man van Benelux ;D
Indien Joost dit leest: Sorry voor het vloeken :-[ :-| ;D
-
Zeg! Mijn naam is geen vloeken. :)
- Peter
-
Heerlijk weer weer!
Dat was het gisteravond, toen ik lekker buiten zat, ook. En rustig! Gisteravond even binnen geweest, de stand was toen 1-1. Hield het kijken niet lager dan 5 minuten vol, 't werd me toen groen en oranje voor de ogen, kreeg hoofdpijn en ben gauw weer naar buiten gegaan. Lekker een oud lokje schuren met waterproof 1000 en een kommetje water.
Vanmorgen dit topic bekeken om toch de uitslag nog even te bekijken, maar niets daarover... ik weet nu nog niet wat het geworden is, maar duidelijk is, dat nl verloren heeft.
Heerlijk, die rust. De hele buurt ligt nog plat met een dikke kater! Ben benieuwd hoe lang het bnls-logo nog oranje linksboven blijft blinken.
-
Ik denk dat ik om 21:00 uur een heerlijk wandelingetje ga maken over de A12.
Wil ik daar toch net gaan fietsen! ;D
Arnold: te ver doorgefietst? ;D
http://www.nu.nl/news/1623184/14/Fietsende_tieners_van_snelweg_gehaald.html
-
nou ik ben geen 18 meer! :'(
-
Ok, ik neem m'n woorden terug ;)
-
Die liggen al op een oor hoor, zeker na deze uitslag... ;D En morgen zijn we weer 4 pagina's verder, denk je echt dat iemand dit gaat nalezen. ;D
Al vraag ik me af waarom ik 't na las. :P
-
Ja heb het ook gelezen echt het gaat nergens meer over hier :P. Maar waar gaan we nu over verder praten de tour de france :P
-
Nee eerst Formule 1.
Vanmiddag (kijken of Hamilton nog steeds de verkeersregels niet kent).
ees-Jan
-
Ja dat is waar. Maar welke grand prix is er eigelijk vandaag. Want ik dacht die van Amerika maar dat zal wel niet want die is altijd pas savonds op tv.
-
Mischien is Hamilton wel kleurendoof, en ja, dan hoor je het niet te weten dat rood en groen twee verschillende kleuren zijn.
Harm
-
Vandaag is het de franse GP op Magny Cours (of zo iets ;D)
mvg,
Matthijs
-
F1 is Leuker dan voetbal maar wie wil zien hoe ik mijn Ek poule heb ingevult? ;D
-
Ben benieuwd hoe lang het bnls-logo nog oranje linksboven blijft blinken.
Volgens mij tot na de finale, maar pin me er niet op vast. Het kan zijn dat het al eerder veranderd wordt, omdat het leven geen zin meer heeft het toernooi voor Oranje ten einde is.
- Peter
-
omdat het leven geen zin meer heeft
;D
-
;D
Harm
-
10 september begint gewoon weer de kwalifikatie voor het WK 2010
Macedonië - Nederland
Gewoon weer opnieuw beginnen ;D
Tour de France zal ik ook proberen zoveel mogelijk te volgen.
-
Tour de France zal ik ook proberen zoveel mogelijk te volgen.
Ik ook! 13 juli op de Peyresourde, 14 juli op de Tourmalet. Voordeel is dat je geen kaartjes moet bemachtigen ;D.
En in 2010 komen 'we' Guus Hiddink in ieder geval niet tegen, aangezien 'we' ons natuurlijk niet gaan kwalificeren onder leiding van Bert van Marwijk 8).
-
Vandaag is het de franse GP op Magny Cours (of zo iets ;D)
Idd, het afgelegen circuit de nevers.
-
En in 2010 komen 'we' Guus Hiddink in ieder geval niet tegen, aangezien 'we' ons natuurlijk niet gaan kwalificeren onder leiding van Bert van Marwijk Cool.
In 2010 worden we gewoon wereldkampioen ;) Nee dat zal ook wel niet gebeuren maar mag toch verwachten dat we een mooie toekomst hebben met deze selectie. Wat een vreselijke teleurstelling na gisteren :'( had echt gedacht dat we het ver zouden schoppen dit keer. Maar we hebben toch 2 hele mooie wedstrijden gehad en hebben de wereldkampioen en de vice-wereldkampioen toch even vernederd. In brazilie doen ze het al in de broek voor 2010 als de Hollanders komen ;D
Groet, Remco.
-
In Bergen op Zoom zijn 'voetbalfans' weer lekker bezig geweest...
Zie Nu.nl.
sukkels (http://www.nu.nl/news/1623054/14/Onrust_in_Delft_en_Basel_na_verlies_Oranje.html)
Ze moeten dat pakhuis met rubber kogels eens opentrekken en gebruiken....
-
Als je er een linkje bij zou zetten kunnen we het makkelijker vinden. Want volgens mij kijk ik er finaal over heen wat je bedoelt
-
Waar gaat dit over, Chris ?
-
Lijkt me duidelijk toch ?
-
na 1 juli 2008 vliegen er minder asbakken rond.
-
Ach sommige mensen zoeken altijd een manier om te bewijzen dat ze van de bavianen afstammen, tenminste dat is mijn visie als je de boel kort en klein gaat slaan omdat je een spelletje verliest.
-
@Arnold : ;D
-
mooi zo dat gezeur ook weer over van wat doet die van basten enzo weer het gewone normaale nieuws, in plaats van de 11 gekken die achter een balletje aan huppelen en dan hebben ze hem, en dan schoppen ze hem ook nog weg.
onder tussen miljoenen verdienen diep triest
-
Geen wilde dingen roepen, als je niks te maken wilt hebben met voetbal. En zeker niet als je er geen verstand van hebt, want wij als voetballiefhebbers hebben dit spelletje wel lief.
-
in plaats van de 11 gekken die achter een balletje aan huppelen
Nee, hier zitten 3000 van de crème de la crème... ;D
-
mooi zo dat gezeur ook weer over van wat doet die van basten enzo weer het gewone normaale nieuws, in plaats van de 11 gekken die achter een balletje aan huppelen en dan hebben ze hem, en dan schoppen ze hem ook nog weg.
onder tussen miljoenen verdienen diep triest
Hoe ego kun je zijn heh :) gun ieder zijn pleziertje.
Misschien een goe moment om over stig's opmerking eens na te denken ;)
pfffrrtt ,trap ik er :-[weer in om er op te reageren >:(
-
pfffrrtt ,trap ik er weer in om er op te reageren
Die van jou zit er in ieder geval wel in ;D uit de knie geschoten Marty, of was het hands?
-
dat is mijn mening maar idd meschien wat aan de scherpe kant maar jah iedereen mag zijn mening zeggen,
maar het is wel zo dat voetbal voor een bepaalde groep mensen mooi kan zijn maar er zijn denk ik meer mensen die hetzelfde hebben als ik voetbal mooi dat het er is maar zelf vind ik er niet veel aan.
mijn exuses als ik mensen tegen me in het harnas heb gejaagt, maar ik blijf toch bij mijn mening
@marty egotripper ben ik echt niet en het doet mij zeer als ik een egoist word genoemd.
mvg fridzie die hoopt op een prettige samenwerking
-
Oranje staat in ieder geval weer voor een paar jaar op zolder/kelder/vuilnisbak, dus laten we deze draad sluiten voordat ze rood is. ;)
-
Gelukkig zit ik weer vanmiddag achter de tv naar F1 te kijken.
En? Leuk uitzicht op al die snoertjes?
;)
mvg,
Gert (zat voor de tv en vond het een matige race)