BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: zuyderduyn op 10 February 2025, 16:39:18
-
Goedemiddag,
Ik probeer een lok te programmeren. Ik wil hem gaan ijken dus moet de max snelheid aanpassen. Met de multimaus CV 5 aangepast. Aangezien ik met de MM niet kan uitlezen begonnen met op 50 te zetten. Geen resultaat. Toen naar 25, 15 en 5. De snelheid wordt echter niet lager. Zelfs 300 geijkt haha. De lok reageert wel steeds netjes op het programmeren door het welbekende schokje. Ik weet niet welke decoder erin zit en haal de kap er ook niet graag af, dus welke decoder erin zit weet ik niet. Ik snap dat dat wel prettige info zou zijn. Kan ik met de MM nog iets proberen wat tot resultaat kan leiden? Bedankt, groeten Hans.
-
Als je wilt weten welke decoder er in zit plaats je of een foto hier of je leest hem uit.... nu is het voor ons niet-helderzienden moeilijk te bepalen ;) Met een MM aan een geschikte centrale zou je uit moeten kunnen lezen.
-
Het bleek om een Haber & Koenig Electronics decoder te gaan. Bij een kennis met vele kennis hebben we hem uitgelezen. We kennen dit merk beide niet en wisten dus ook niet hoe eea te wijzigen. We hebben er een ESU Lokpilot 5 in gezet dus alles is opgelost. Bedankt, gr Hans