BeneluxSpoor.net forum
Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: Pauldg op 18 December 2024, 09:42:16
-
Dag allemaal,
Binnenkort ga ik een korte stedentrip naar Basel in Zwitserland. Is daar nog een goed gesorteerde (echte) treinenwinkel? Liefst met een occasion afdeling.
Op Google vind ik wel verschillende modelbouwwinkels, maar afgaande op de foto's zijn dat vooral algemene winkels met bouwpakketten en RC dingen, daarom doe ik een beroep op de ervaringen hier.
Mvg, Paul
-
Paul, even naar de Roco-homepage. In de blauwe balk onder ‘service’ vind je de zoekopdracht: Händlersuche, die aanklikken en de rest wijst zich vanzelf. ‘Schweitz’ vind je bovenaanzicht de landenlijst. Als ze daar Roco verkopen zullen ze ook zeker andere merken verkopen en mogelijk ook tweedehands. Zal wrs wel op de site (?) van de betreffende winkel staan.
Grtz,
Rob
-
Dank voor de tip Rob! (y)
-
2 tips :
https://www.hamwaa.ch/
en
https://www.mhmarken.ch/ aan de Marschalkenstrasse 81 in Basel zelf. Deze hebben alleen maar occasions
Succes :-)
-
Goede tips! Veel dank! :D
-
2 tips :
https://www.hamwaa.ch/
en
https://www.mhmarken.ch/ aan de Marschalkenstrasse 81 in Basel zelf. Deze hebben alleen maar occasions
Succes :-)
Bas, nog bedankt voor de tips. De laatste winkel heb ik bezocht en daar ook mijn getoonde inkopen gedaan. Leuke grote winkel waar je gelijk koffie krijgt met een koekje (y)
-
Zijn inderdaad erg vriendelijk daar...heb er aardig wat geld laten liggen in de tijd ;-)
Groeten
Bas