BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: GerardvV op 16 November 2024, 22:43:36
-
Nadat ik vorige week enkele malen de site van Uhlenbrock ( https://www.uhlenbrock.de ) heb bezocht is het de afgelopen week niet gelukt deze site nogmaals te bezoeken en krijg ik aldoor foutmeldingen.
De site op verschillende manieren proberen te benaderen, via google enz. Ook met verschillende browsers en telefoons geprobeerd maar de site blijft voor mij onbereikbaar. Ook de koekenkast opgeschoond, geen beter resultaat.
Hebben meer mensen hier last van?
-
Ja had ik ook, wilde een handleiding bekijken kwam er niet in.
Mvg Johan
-
Inderdaad volstrekt onbereikbaar.
Bor
-
Ze zijn toch niet failliet?
Mvg, Johan
-
Gelukkig ben ik niet de enige die last van de onbereikbaarheid van hun site last heb. :P
Uhlenbrock maar een s een mailtje gestuurd, kijken of er antwoord komt.
Vorige week trouwens ook al gemaild en afgelopen woensdag nog een mail van ze terug gehad.
-
Ze zijn toch niet failliet?
Mvg, Johan
Lijkt me niet: https://www.northdata.de/Uhlenbrock+Elektronik+GmbH,+Bottrop/Amtsgericht+Gelsenkirchen+HRB+4773
Bor
-
Een paar uur er uit gebeurt wel meer maar de site is nu al bijna een week onbereikbaar.
Zoals al eerder gemeld; er is een mail naar Uhlenbrock gestuurd. Even wachten op het antwoord.
-
De server op www.uhlenbrock.de is gewoon actief. Net even een ping en tracert gedaan en daarop wordt gereageerd. Ik denk dat de webserver gecrashed is, het is nu weekend, dus maar even tot maandag wachten totdat men weer aan het werk is.
Groet Meino
-
Volgens Gerard is dat al een week het geval. Best wel vreemd.
Bor
-
De shop is nog wel bereikbaar https://uhlenbrock-shop.de/ (https://uhlenbrock-shop.de/)
-
Je kan de shop van Uhlenbrock wel benaderen https://uhlenbrock-shop.de/ (https://uhlenbrock-shop.de/)
-
Ok ik was te laat ;D
-
Volgens Gerard is dat al een week het geval. Best wel vreemd.
Bor
Ik heb eerder deze week nog gekeken en toen werkte het gewoon.
-
Een fabrikant waarvan zijn vlaggeschipproduct IB2neo de komende 90 dagen niet leverbaar is, vind ik wel raarrrr…
-
Ze zijn prima leverbaar want ze liggen gewoon op voorraad bij retailers.
-
Gewoon weer even terug naar het onderwerp, bereikbaarheid van de site uhlenbrock.de?
-
Die doet nog steeds niks. :'(
Bor
-
nu wel het werkt gewoon bij mij wel
-
De webshop wel maar de gewone site niet.
-
Hij doet het weer. Iedereen weer blij ;).
https://uhlenbrock.de/de_DE/index.htm
-
Ik begin er nu ook bang voor te worden dat er mee aan de hand is.
Bor
-
Reactie van Uhlenbrock;
Sehr geehrter Herr van Vliet,
ja es gibt im Moment einige Probleme bei unserem Provider. Die Internetseite ist leider zwischendurch mal nicht erreichbar.
Am besten während unserer Öffnungszeiten probieren, dann schauen wir selbst immer nach ob noch alles gut läuft.
-
Eric snapt niet ...
'T zou wat vriendelijker mogen ;)
-
Inderdaad. Ik heb een pagina aan onderlinge onvriendelijkheden weggehaald.
Reinout-als-moderator
-
Site lijkt het weer te doen en ik kreeg door dat de update voor de IB2 met mdf adapter ook voor de gewone IB2 kan worden gebruikt ondanks de waarschuwing op de site dat de update alleen bruikbaar is voor IB2 met adapter.
Gedownload en geïnstalleerd, werkt prima en is ook weer on het Nederlands uit te lezen.
Alles opgelost en draadje kan dus gesloten worden.
Scheelt ook weer veegwerk ;D
-
Dat is verrassend Gerard. Kreeg je van Uhlenbrock door dat je het kon toepassen?
Gr, Ben.
-
Uit een ander draadje:
Versie 1.210 laat nog steeds op zich wachten. De helpdesk van Uhlenbrock geeft aan dat dat nog wel een tijdje duurt. En dat voor een probleem dat al een paar jaar bestaat...
Echter, versie 1.202 is sinds afgelopen juni uit. Er staat dat die alleen bedoeld is wanneer je ook de mfx adapter hebt, maar ik heb de gok genomen en vastgesteld dat ook zonder mfx adapter ik er probleemloos mee kan werken. En de taalbug is er uit. Ik heb hem hier gedownload: https://www.uhlenbrock.de/de_DE/service/download/software/I4708887-001.htm
-
Dat is verrassend Gerard. Kreeg je van Uhlenbrock door dat je het kon toepassen?
Gr, Ben.
Het bericht kwam op mijn vraag aan Uhlenbrock per omgaande van Uhlenbrock. Zie hieronder.
Dus alle Intellibox II met en zonder MFU kunnen hiermee veilig worden geupdated.
Heb ik gedaan en de IB2 spreekt weer gewoon Nederlands (y)
De link is; https://uhlenbrock.de/de_DE/service/download/software/I4708887-001.htm
(https://images.beneluxspoor.net/bnls_2024/Image1-673cf1b469f84.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls_2024/Image1-673cf1b469f84.jpg)
-
De site ligt er weer uit
-
Nee hoor, Doet het gewoon :angel:
-
Het bericht kwam op mijn vraag aan Uhlenbrock per omgaande van Uhlenbrock. Zie hieronder.
Duidelijk, dank je wel Gerard.
-
Lijkt me dat het domein beheerd wordt door een niet terzake kundige. Gezien de TTL zijn ze naar een andere server aan het migreren of aan het klungelen.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls_2024/IMG-5324-673dd3000363a.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls_2024/IMG-5324-673dd3000363a.jpg)
-
hoofdreden van de problemen is dat er een verschil is tussen uhlenbrock.de en www.uhlenbrock.de DNS adressen, waardoor dit blijft optreden
-
deze is wel in de lucht : https://www.uhlenbrock.de/de_DE/index.htm
-
Alles is in de lucht, maar door fouten worden webbrowsers soms niet goed naar de juiste pagina geleid
-
firefox heeft geen probleem met de beide namen. Maar dat komt waarschijnlijk omdat nu beide namen (uhlenbrock.de en www.uhlenbrock.de) het zelfde IP adres krijgen, n.l. 194.187.186.114. De DNS servers zijn waarschijnlijk nu goed gezet.
Groet Meino