BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Beurzen => Topic gestart door: H@Ns op 22 May 2008, 12:29:54
-
Hallo,
Nu op de site van Evenementenhal Rijswijk het volgende te lezen:
Bekendmaking
De bekende beurstitels gaan door in Evenementenhal Rijswijk!
Twee voormalige medewerkers van Evenementenhal Rijswijk BV hebben het bedrijf "Expo Rijswijk BV"opgericht. Zij huren Evenementenhal Rijswijk in de maanden september, oktober, november en december en gaan de bekende publieksbeurzen organiseren in Evenementenhal Rijswijk.
De Nederlandse Modelspoordagen zijn verplaatst naar 29 en 30 november.
Goed nieuws dus.
Groeten,
Hans :)
-
Zijn we klaar mee....alle beurzen vlak na elkaar...Beetje jammer, maar beter iets dan niets!
Het is en blijft tot nu toe nog altijd de sfeervolste beurs!!!
mvg,
Sander
-
Super..!!!! :D
Het is en blijft de leukste beurs en dichtsbijzijnde
mvg,
Matthijs
-
Nou lekker, is Rails net verschoven en hadden we een mooie trits: oktober/januari/april, schuiven de Modelspoordagen twee maanden naar voren. :P
-
Eurospoor (eind oktober) en NMD (eind November) liggen inderdaad wat dicht bij elkaar (de oude situatie met rail en Eurospoor). Maar Rail is pas in Maart. Dus niet alles vlak na elkaar.
Januari was een beter keus, was het een beetje over het "seizoen" verdeeld. Jammer maar helaas. Gelukkig zijn de NMD hiermee gered. IS altijd een leuke beurs.
Gr.
Eric
-
Gezelli ;D
-
zekerts ;D
-
Dat is dan hetzelfde weekend als de HCC-dagen in Utrecht voor de computeraars onder ons. :(
Wout Jansen
-
Goed om te horen dat de beurzen in Rijswijk blijven.
Alleen jammer dat ze zo kort op elkaar zitten.
-
joepie... maar 10 minuten van mn huis af. en ik verwachte dat ie naar gorkum ging. maar dat geeft niet
-
Maar dan is dit jaar de Nederlandse Modelspoordagen dus 2x (in Januari geweest en dan nu in november 8) )
Maar hulde aan die 2 voormalige werknemers dat de Nederlandse Modelspoordagen en de andere beurzen blijven bestaan en in Rijswijk blijven.
mvg,
Matthijs
-
Ja, dat klopt Matthijs.
Ik ben benieuwd wat ze nu doen met de Modelbouw en Miniatuur beurs die in mei is geweest.
Zal het bij de NMD gevoegd worden??
Jarno
-
Door omstandigheden in Januari niet geweest. De keer ervoor was het heel gezellig. Hopelijk kan ik in November er wel heen.
-
Dat is dan hetzelfde weekend als de HCC-dagen in Utrecht voor de computeraars onder ons. :(
Bestáát dat nog ?? ??
-
Uitverkoop? ;)
-
Nederlandse Modelspoor Dagen
14e editie Nederlandse Modelspoor Dagen op nieuwe datum
Twee voormalige medewerkers van Evenementenhal Rijswijk hebben het bedrijf Expo Rijswijk BV opgericht. Als Expo Rijswijk BV wordt er in september, oktober, november en december diverse beurzen in de bekende locatie Evenementenhal Rijswijk georganiseerd.
Expo Rijswijk BV heeft er voor gekozen om dit jaar de Nederlandse Modelspoor Dagen in november plaats te laten vinden in plaats van in januari 2009. Dit betekent dat op 29 & 30 november 2008 de veertiende editie van de Nederlandse Modelspoor Dagen plaatsvindt in Evenementenhal Rijswijk. Ook wordt er dit jaar weer nauw samengewerkt met Railmagazine.
De Nederlandse Modelspoor Dagen is met een totale oppervlakte van 10.000 m² één van de meest toonaangevende beurzen op het gebied van modelspoor. Meer dan twintig verenigingen en thuishobbyisten exposeren hun zelfgebouwde modulebanen en vertellen graag over hun hobby tijdens deze sfeervolle winterbeurs. Van stoomlocomotief tot razend snelle TGV zijn al rijdende te bewonderen. Kleine banen met verfijnde details en grote banen vol elektronische snufjes en afmetingen van wel dertig meter. Ook is er aandacht voor computergestuurde treinbanen.
De kinderen kunnen een rangeerdiploma behalen en mij naar huis nemen!
Diversiteit aan producten
Naast de tentoongestelde banen zijn er meer dan honderd stands van winkeliers, waar de nieuwste modellen van bekende merken als Roco, Märklin en Fleischerman worden aangeboden. Ook vindt u meer dan voldoende achtergrondmateriaal, scenery, railsen, elektronica, gereedschappen, computerprogrammatuur, video- en fotomateriaal, boeken en tijdschriften. Net als tijdens de afgelopen editie, wordt ook nu het Lego en Playmobil weer veelvuldig aangeboden.
Ook dit jaar wordt de beurs aangevuld door een gedeelte voor tweedehands en verzamelmateriaal. Hier kunt u wellicht vinden waarnaar u al zo lang op zoek was! Kortom plezier voor jong en oud.
Algemene informatie
Locatie: Evenementenhal Rijswijk
Data: zaterdag 29 & zondag 30 november 2008
Openingstijden: 10.00 - 17.00 uur
Entree beurs: € 8,-. Kinderen 2-10 jr.: € 4,00 inclusief toegang tot Kinderspeelstad Rijswijk.
Voor meer informatie kunt u onze website bezoeken: www.evenementenhalrijswijk.nl
-
Goed nieuws SK!
Groet Jaap
-
Wordt druk dat weekend, met de Railexpo en de NMD ;D.
-
@Sobat Kras
---[De kinderen kunnen een rangeerdiploma behalen en mij naar huis nemen!]---
Willen de kinderen dat wel??
Wel leuke beurs te goed dus,
Frederico