BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Materieel => Topic gestart door: IJmc op 25 October 2024, 18:04:47
-
Sinds kort deze Lima in bezit:
https://www.ebay.de/itm/356013015406
Hoe moet het dak er af van deze Restaurant rijtuig?
-
foto is een lemke en dat is een groot verschil met lima
-
Hij is gemaakt door Lima voor Lemke.
Lima nummer zou dan 309176 moeten zijn:
https://www.benl.ebay.be/itm/276054095660
-
bij de limas is meestal het te verwijderen door een fijn ding (bv gsm opener) te steken tussen dak en rijtuigwand.Anders is het volledige compartiment te verwijderen door tandenstokers onderaan ertussen te steken en voorzichtig te openen
-
Volgens mij is dit een model met gespoten transparente wagenbak, waar dak en zijwanden één geheel zijn.
Waarom het dak er eigenlijk af?
Binnenverlichting is niet zonder meer mogelijk.
De wagenbak is doorschijnend met lampioneffect tot gevolg.
-
Dat klopt, ik heb meerdere van dit model gehad: het dak en de zijwanden zijn één geheel (transparant gespoten plastic).
Om bij het interieur te komen, voor bijvoorbeeld het plaatsen van reizigers of binnenverlichting, moet je eerst de voetplaat bij de vouwbalgen eraf trekken.
Dan voorzichtig de zijwanden licht (met behulp van cocktailprikkers) licht naar buiten buigen en dan de bodemplaat behoedzaam naar ben trekken.
Daar de transparante kap gespoten is, moet er aan de binnzijde van de kap nog wel het een en ander gebeuren, om doorschijnen te voorkomen.
-
(y)
-
Ik ben nu bezig de apparatenkasten enz. onder de bodemplaat van binnenuit vast te zetten.
Maar voor een Wrmh132 zitten heel veel onderdelen bij die je dan niet hoeft te hebben,
en welke wel waar moet staat niet of heel slecht aangegeven.
Wie heeft plaatjes van een afgebouwde als referentie voor me?