BeneluxSpoor.net forum
Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: martijnhaman op 12 October 2024, 09:35:58
-
Begin september heeft TCS 27 ICRmh-rijtuigen uit Arnhem opgehaald en naar Venlo Gekkengraaf overgebracht. Het betrof twee transporten van respectievelijk 10 en 17 rijtuigen. De nummers van de rijtuigen in het transport van 17 rijtuigen zijn bekend, die van de resterende 10 rijtuigen niet.
Nu woon ik zelf een behoorlijk ver van Venlo en bestaat het risico dat de rijtuigen daar niet meer staan. In Op de Rails 2024-10 staat namelijk dat, als alles volgens plan is verlopen, al deze rijtuigen begin oktober naar het buitenland zijn overgebracht. Vandaar de vraag of een van de forumleden in de buurt van Venlo woont voor mij zou willen kijken of de rijtuigen daar nog staan en als dat het geval is de nummers zou willen nakijken.
Volgens mij zouden de nummers van een rij rijtugen zichtbaar moeten zijn vanaf de Greenpoint bikeway langs de oostkant van de spoorlijn.
Martijn