BeneluxSpoor.net forum
Materieel => Materieelbespreking => Materieelbespreking overige merken => Topic gestart door: sncf231e op 15 September 2024, 13:52:01
-
Ik zie op het Engelse "tinplate" spoor nul forum that ETS (Tsjechiƫ) in samenwerking met ACE (Engeland) de EMS2 gaan maken en wellicht dan ook in de NS versie. Hierbij een plaatje van het prototype model van de EMS1 die eerst gemaakt wordt:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls_2024/IMG-2579-66e6c9abd1bba.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls_2024/IMG-2579-66e6c9abd1bba.jpg)
Ik neem aan dat er vooor de NS 1500 op zich interesse is maar niet in tinplate (en ik doe niet aan E-locs).
Groet
Fred
-
Wel leuk, maar hier is geen NS 1500 van te maken.
Dit is de kleinere uitvoering met twee-assige draaistellen. De NS 1500 is ontstaan uit de BR 27000 serie.
Eerst goed lezen voor je reageert, Gerard ;D ;D ;D
-
Is dit in schaal 0?
-
Yup! En jaar nul ;D
-
Volgens https://nl.wikipedia.org/wiki/Class_76 (https://nl.wikipedia.org/wiki/Class_76) hebben de NS zelfs overwogen de Class 76 (ex serie 26000) ook naar Nederland te halen.
Door allerlei "gedoe" is dat niet doorgegaan.
Dus op een what if... baan kun je ze zomaar tegenkomen...
-
Is dit in schaal 0?
Ja, is nul met waarschijnlijk een schaal van 1:43.5 (dat is de schaal die de Engelsen (en Fransen) gebruiken voor spoor 0). Ik heb er nu bij gezet dat het nul is.
Groet
Fred