BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Al het andere! => Topic gestart door: MJ11 op 26 July 2024, 11:09:28
-
Hallo allemaal,
Ik ben groot fan van Rammstein. En wil graag een podium van Rammstein op mijn model baan. Hebben die ik ook kan aan sluiten op een component met RGBW led lampjes, kleine speakers en een kleine rookmachine. Om de show te kunnen na maken. Dus mijn vraag is nu: Kan ik dit online opzoeken om te 3D printen of moet ik het zelf 3D tekenen?
Groetjes,
Marvin Janssen
-
Zal een foto voor je maken vanavond in Gelsenkirchen
En kleine speakers…… dat werkt niet. Es muss immer größer sein
-
Als Rammstein fan de vraag: Hoe ga je de vlammen maken? ;D
Groningen, 6 juli 2023:
(https://live.staticflickr.com/65535/53882443385_06e2bfca46_c.jpg) (https://flic.kr/p/2q6pBbz)20230706_224212 (https://flic.kr/p/2q6pBbz) by Ronald Halma (https://www.flickr.com/photos/52307730@N06/), on Flickr
(https://live.staticflickr.com/65535/53882363784_929e60b330_c.jpg) (https://flic.kr/p/2q6pcw9)20230706_224144 (https://flic.kr/p/2q6pcw9) by Ronald Halma (https://www.flickr.com/photos/52307730@N06/), on Flickr
Ik ben benieuwd (y)
-
https://www.youtube.com/watch?v=Hk6MUpzX43I
-
Ben bang dat je zelf zult moeten gaan tekenen.
-
Hoi Ronald,
mooie foto's (y) Ik zat te denken om met van die rook machientjes en met een oranje led lampjes te doen. Misschien dat dat ook het effect geeft alsof het vuur is
-
Dank je :)
-
Ik dacht zelf aan zo'n ultrasoon ding waarmee je van water 'rook' kan maken en dan wat oranje/geel/rode leds die het verlichten.
Als je die 'rook' nog een beetje kan sturen met een beetje luchtdruk en een kleppie ofzo dat je dan misschien wel iets van een vuurbal kan maken.
-
Ja, die rook was wel een dingetje in Groningen....de kranten stonden er toen bol van.. ;D
Succes met bouwen (y)
Groet, Marco
-
Zoek eens op de naam Marc Rijkhals.
Hij heeft een 1:87 uitbeelding gebouwd van Graspop.
Er is heel wat over te vinden. Misschien kun je daar wat inspiratie opdoen.
-
Dan wil je de kijker van je diorama natuurlijk omver blazen. Dus ik zeg echt vuur. 2 dunne gasleidingen op een bus butaan en dan nog iets verzinnen voor de onsteking.
-
Denk niet dat 1 beurs je nog naar binnen laat dan ;D
-
He Halma (Ronald voor intimi),
Wil je zeggen dat je daar bij was!? Ik begreep dat er vooral Duitsers waren geweest :)
En ik maar zeuren dat natuur rustig moet blijven. Wij zeuren hier al om 80 dB, dat was 120!!!!!
Ben ik blij dat ik daar niet meer woon.
:) Hardrock-fan Mara
-
Gewoon spuit fontijntjes/ sterretjes die op een taart zitten als je jarig bent.
-
He Halma (Ronald voor intimi),
Wil je zeggen dat je daar bij was!? Ik begreep dat er vooral Duitsers waren geweest :)
En ik maar zeuren dat natuur rustig moet blijven. Wij zeuren hier al om 80 dB, dat was 120!!!!!
Ben ik blij dat ik daar niet meer woon.
:) Hardrock-fan Mara
Daar was ik bij en volgende week weer ;D ;)
Eentje nog dan:
(https://live.staticflickr.com/65535/53881844937_d431aa73a6_c.jpg) (https://flic.kr/p/2q6mxhv)20230706_215613 (https://flic.kr/p/2q6mxhv) by Ronald Halma (https://www.flickr.com/photos/52307730@N06/), on Flickr
-
Als je zoekt op Rammstein stage kun je wel wat vinden. Bijv.
https://cults3d.com/en/3d-model/home/rammstein-stage-loftyk (https://cults3d.com/en/3d-model/home/rammstein-stage-loftyk)
Maar ik heb geen verstand van 3D printing, dus je moet voor jezelf uitmaken of dit voor jou is.
-
Ik dacht dat het op Facebook in de Modelspoor Nederland groep was dat ik het had gezien. Maar daar is iemand bezig met een Metallica podium.
Gevonden 'Frits Boelema' check hier (https://www.facebook.com/people/Frits-Boelema/100077116865729/) zijn Facebook pagina voor inspiratie.
-
Zoek eens op de naam Marc Rijkhals.
Hij heeft een 1:87 uitbeelding gebouwd van Graspop.
Er is heel wat over te vinden. Misschien kun je daar wat inspiratie opdoen.
Ik dacht dat het op Facebook in de Modelspoor Nederland groep was dat ik het had gezien. Maar daar is iemand bezig met een Metallica podium.
Gevonden 'Frits Boelema' check hier (https://www.facebook.com/people/Frits-Boelema/100077116865729/) zijn Facebook pagina voor inspiratie.
Zij waren beide team Blauw bij de Grote Kleine Treinen Competitie ;) Frits in S2, Marc in S1 ;)
-
Er zijn er wel meer op Facebook:
https://www.facebook.com/buehnenkonstruktion
https://www.facebook.com/KonzertModellbau
met wat zoeken zul je vast wel meer kunnen vinden.
-
Voor al je opschriften mag het Rammstein font natuurlijk niet ontbreken: https://www.dafont.com/rammstein.font
(https://live.staticflickr.com/65535/53883689062_922c8efd69_t.jpg) (https://flic.kr/p/2q6vZtL) (https://flic.kr/p/2q6vZtL) (https://www.flickr.com/photos/29897166@N06/) ;D ;D ;D ;D
Oh ja, mocht je nog gaan: Gelsenkirchen is een ramp logistiek gezien: Het beste is openbaar vervoer.
Ik ben nu onderweg naar Roland Kaiser en Udo Jurgens. Net Als Till, ook een Duiste "slager" zangers.
-
En vergeet ook niet de sterretjes tussen het podium en drie masten tijdens Du Hast ;) Voor Engel heb je een aantal rubberbootjes nodig die over het publiek gaan ;)
-
Beste allemaal,
Bedankt voor de reacties ik ga er mee aan de slag. En ik denk dat ik hem download van internet. En dan uitprint met de 3D printer. lampjes, rookmachines, speakers, bootjes, sterretjes en nog veel meer. Dus nogmaals bedankt voor het helpen. En als er meer ideeën zijn zet ze maar gerust in deze topic (y). Via hier ga ik jullie ook op de hoogte houden hoe het gaat met het podium.
Groetjes Van,
Marvin ;)
-
Ik ben nu onderweg naar Roland Kaiser en Udo Jurgens. Net Als Till, ook een Duiste "slager" zangers.
Geef mij dan maar de schlagers van Till! ;D ;)
Ik ben nu onderweg naar Roland Kaiser en Udo Jurgens.
Die leven nog? ;D