BeneluxSpoor.net forum
Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: verzameldirk op 08 May 2008, 22:56:46
-
Wij bedanken degenen die een bestelling plaatsten op één van de modellen Plan V en/of Plan T. Helaas blijkt er niet voldoende belangstelling te bestaan om een serie van 100 stuks van deze kenmerkende treinstellen in messing te kunnen produceren.
Bovendien is gebleken dat een bekende grootseriefabrikant de treinstellen Plan V & Plan T in 2009 op de markt gaat brengen. Daarmee is de basis voor een messing model volledig weggevallen.
Wij hebben dan ook besloten om het project NS Plan V & Plan T per direct te beëindigen. Het spijt ons zeer dat wij u geen beter bericht kunnen geven.
Uw Philotrain team
geplaatst door ; Dirk Bolt
-
Uw Philotrain team
Dirk Bolt
Één en dezelfde?
-
Dirk, als je volgende keer op de knop "quote" drukt, staat het duidelijker als een extern bericht.
Bv.
blablabla
-
;)
Het een en ander een beetje aangepast, zodat we geen rellen krijgen :D
-
rellen
Jummie! ;D
Overigens, heb ik wel trek in speculaas. Misschien kunnen we een polletje maken wie in 2009 die Plan T gaat uitbrengen. Ik wil er wel een tompouce aan spenderen.
Ik gok op Piko. :D
-
Of Roco, ;)
Of Mehano ;)
Of Fleischmann ;D ;D ;D even malletje aanpassen je weet maar nooit....
We zien wel.
-
Hij wordt dan wel 1:87, want anders kan Philo alsnog met zo'n hok komen. ;D
-
geen rellen?
heb ik dus... voor niks dat bushok in mekaar gebeukt?
*trillend lipje*
:'(
-
Wel, in ieder geval zal de 'bekende grootseriefabrikant' dit niet erg vinden, denk ik.
-
:D Misschien Artitec ? ;)
-
Is dat een grootseriefabrikant? Alhoewel, die plan E's waren er ook zomaar.
-
;D Daarom juist :)
-
Had eigenlijk wel meer reacties verwacht. Als Philotrain laat weten dat een grootserie fabrikant met de V en T komt? Maar goed, het is ook al 2:39 ;D.
Denk dat ik maar vast ga sparen.
-
Straks is er weer een dag. Kom op jongens, het Plan U draadje is maar 140 pagina's... ;D (nog 139 te gaan)
-
[Speculaas stand aan]Ik denk haast dat het Piko zal zijn, ze hebben al ervaring met de hondekop die erg goed loopt.[Speculaas stand uit]
-
:) Fijn ja,nog een treinstel met afneembare Feestneus erbij ;) van Piko
-
Hallo,
Ik had niet gezien dat er, naast het draadje 'NS in model' ook een draadje loopt over de mededeling van Philotrain over de Plan V en Plan T.
Naar aanleiding van het berichtje op de site van Philotrain heb ik gewoon ff naar Philotrain gebeld.
Men vertelde dat Roco hoogstwaarschijnlijk de Plan V en Plan T gaat maken.
Tja, het is simpelweg allemaal nog onzeker zolang Roco het nieuws zelf niet naar buiten brengt, maar ik heb in ieder geval de bron vermeld :)
Edit: Ik heb de firma Roco net ff een mailtje gestuurd met het verzoek of ze zo vriendelijk willen zijn om het te bevestigen.
Met vriendelijke groet,
Tom
-
Wat je (of Philotrain..) zegt: HOOGSTWAARSCHIJNLIJK.
Wat mij betreft is dit rijp voor de speculaastrommel zolang het nog niet van Roco zelf vandaan komt.
-
:) Fijn ja,nog een treinstel met afneembare Feestneus erbij ;) van Piko
Voordeel is dat de plan V/T geen verschillende neusen heeft gehad, wat wel bij de Hondekoppen het geval is geweest.
Maar goed, Philotrain vermoedt dat Roco het gaat uitbrengen, had verwacht dat zeker zij een stuk zekerder moeten zijn als ze dit project schrappen.
Mag er van uit gaan dat het geen geruchten zijn wanneer ze die keuze maken. Maar dat is aan Philotrain.
Groet,
Hans
-
Hallo Wijktrein,
Je hebt helemaal gelijk. Tot nu toe is het louter en alleen speculaas.
Ik zal het (eventuele) antwoord van de firma Roco in dit draadje plakken.
Met vriendelijke groet,
Tom
-
Roco heeft Fleischmann overgenomen, dus het kan gewoon een heruitgave van de Fleischmann Plan V betreffen ... toch ... ? MIschien wat tussenbakken, zodat het op een T lijkt?
Nu maar hopen dat er ook eens wat in N komt!
Groet,
Jeroen
-
Wat Fleischmann betreft denk ik dat men eerst de levensvatbaarheid van het huidige programma gaat bekijken en saneren.
Aangaande het verlengen van de huidige plan V van Flm naar een plan T: is geen reëele optie. De enige plan V series die overeenkomst hadden metplan T waren de deelseries V1-3, de 401-438. De Bk was identiek aan de twee Bk'van de plan T. De plan V van Flm kwam uit deelserie V12 (dacht ik) en kan hier niet voor worden gebruikt. Het laten "lijken" op een plan T is niet meer van deze tijd.
Wat N betreft: dit is nog steeds een hele kleien markt, waarbij men niet over één nacht ijs gaat door 'zomaar' een nieuw model in de markt te zetten. Zo'n model moet binnen een redelijke tijd worden terugverdiend, ergo: er moeten binnen een periode van bijv. 5 jaar X000 verkocht kunnen worden, anders krijgt het het predikaat 'winkeldochter' en ligt het op de plank te verstoffen. Dit geldt overigens in sterkere mate voor locs. Voor rijtuigen en goederenmat. geldt dat minder.
-
Och, als Fleischmann de Wadloper uit kon brengen in N kan moet een plan V/T zeker lukken.
-
brr die Wadloper in N van Fleischmann. Oké 't kapje leek er wat op, maar verder was 't gewoon een DB 628.
-
In de tussentijd meldt men mij dat Roco toegegeven heeft in 2009 met "een" Nederlands treinstel te komen, maar ze zeggen dan weer niet wat. Hoewel, het feit dat Philotrain er alvast mee ophoudt zegt al een hoop.
-
Wie is "MEN"? Spelregel op dit forum: bron noemen!!!
-
brr die Wadloper in N van Fleischmann. Oké 't kapje leek er wat op, maar verder was 't gewoon een DB 628.
Echt waar? Nou ja, dan neem ik als voorbeeld de beter verkopende (neem ik aan) Koploper van Minitrix.
-
Sorry, dat was slechts dichterlijke vrijheid. Het bericht staat hier:
http://mchminiatuurnieuws.punt.nl/?r=1&id=429951
-
Zelfde speculaas als hier dus. ;D
-
Goed, bron is dus MCH Hilversum
-
Ik merk even op dat men ook geen bronnen moet 'verzinnen'
Die actie betekend een zeer dringend verzoek dat NIET te doen.
Feit : Bepaalde 'bronnen' mailen en bellen om aan te geven dat ze bepaalde dingen helemaal niet verteld hebben.
Dus.....hou je aan de feiten.
Kom op mensen.......zoals Klaas het zo mooi kan verwoorden
Het gaat hier om treintjes, je weet wel, van die kleintjes.