BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: frits959 op 19 April 2024, 08:05:36
-
Goede morgen,
onlangs heb ik in Engeland een Roco 65892 gekocht om in een F-Zug in te zetten en omdat ik hem nergens kon vinden hier Down Under, deze maar gekocht. Helaas toen hij aankwam ontdekt dat er geen decals op staan (daarom was hij vast goedkoop !!!) Nu heb ik een vraagje, weet iemand waar ik eventueel decals kan kopen of bestellen, zodat deze wagon weer "compleet" is.Alvast bedankt.
Frits
-
Je zou eens kunnen kijken of Andreas Nothaft (https://www.modellbahndecals.de/) ze heeft. Mocht dat niet het geval zijn, dan kan hij ze ook voor je maken. In dat geval 'gewoon' alle opschriften bij elkaar zoeken op internet (van het Roco model of de 1:1 versie) en aan hem aanleveren.
Martijn
-
Als je deze bij DCC Concepts (https://www.dccconcepts.com/product/roco-64892-speisewagen-dsg-%C2%A6-db-livery-%C2%A6-ho-gauge/) gekocht hebt, lijkt het erop dat je geen decals mist. Dat wil zeggen, ik neem aan dat de tekst en logo’s op de zijkant, zoals te zien op de foto van Roco (van de 64892) (https://www.roco.cc/rde/64892-speisewagen-dsg-db.html) erop gedrukt horen te zijn. Vreemd dat die eraf gepoetst zijn ???.
Maar goed, die opschriften heeft Andreas Nothaft wel als decal, zo te zien (https://www.modellbahndecals.de/Decals-Personenwagen/sonstige-Personenwagenanschriften/historisch-51/-Nassschiebebilder--DSG-DB--Schrifzug----Speiseraum------Schlafwagen----Logos---jeweils-in-sandgelb-und-elfenbein--Artikel-Nummer--2640-.html).
Dan nog de rijtuiggegevens naast het raam.
-
Ik heb het Inderdaad van DCC concepts gekocht en helaas niet goed gekeken, meer op zoek geweest naar het nummer, van je fouten moet je wat leren!! It is not life-threatening !! Ik ga naar de aanbevolen website. Bedankt voor de information, Frits
-
heb je een voorbeeld van wat je nodig hebt?
-
Gassner heeft de opschriften voor restauratierijtuigen kant en klaar als decal
-
Let wel dat de wagennummers van Gassner niet passend zijn voor de Roco WR4ü.
Juiste nummers zijn 1041-1075, bij de DSG echter niet meer aansluitend.
Zie oa https://www.schlafwagen.net/ (https://www.schlafwagen.net/)
Gassner nr. 1086 is een gelast rijtuig uit 1934, nr. 1238 is een ex-Rheingold.
-
Hier een voorbeeld van wat ik er op zou willen plakken,
(https://images.beneluxspoor.net/bnls_2024/download-6622fc7174118.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls_2024/download-6622fc7174118.jpg)
-
Ik zie op het plaatje in de 'DCC concepts' link dat het nummer op de stelbalk wel aanwezig is.
Dat maakt de keuze voor het nummer wel zo gemakkelijk...
De wagen op het plaatje van vannacht (1:22u) is wrs een andere versie, deze heeft zo te zien andere dakluchters.
Is de wagenbak overigens aan beide zijden onbedrukt?
Ik ben ooit eens een Rocowagen tegengekomen die aan één zijde wel en aan de andere zijde niet bedrukt was.