BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Beurzen => Topic gestart door: Hans van de Burgt op 15 February 2024, 11:45:06
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/160210_BMB_logo_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/160210_BMB_logo_1.jpg)
Even ter herinnering…
De Britse ModuleBaan (BMB) neemt komend weekend deel aan de Noord-Hollandse Modelspoordagen in Alkmaar. We nodigen jullie graag uit om kennis te komen maken met onze Britse modeltreinen in de schaal OO (1/76,2).
(https://images.beneluxspoor.net/bnls_2024/IMG-8479-65cdd8ee086c0.jpg) (https://noordhollandsemodelspoordagen.nl/)
Klik voor meer informatie op het plaatje, of op onderstaande link:
https://noordhollandsemodelspoordagen.nl/
Voor bezoekers die thuis ook Britse OO locomotieven of treinen hebben voorzien van een DCC decoder, mogen deze meebrengen voor een gastrondje op onze baan. Bij voorkeur ingesteld op locadres 91.
Gr, Hans