BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Coen Burki op 29 October 2023, 19:01:45
-
Beste forumlezer,
Mijn LDT decoder plus Roco draaischijf is - voor de Corona uitbraak - wegens programmeer problemen al eens terug geweest bij Littfinski. Het bleek dat mijn type draaischijf niet bekend was bij LDT. ( 1e. uitvoering Roco draaischijf! )
De teruggezonden draaischijf en decoder zouden destijds aangepast zijn??
Vanwege verdere ombouw aan mijn modelbaan is deze zaak een tijdje blijven liggen!
Gisteren avond ben ik samen met een collega treinliefhebber en vandaag de hele dag zelf bezig geweest met het installeren van een LDT TT-DEC-R decoder voor een ROCO draaischijf ( 42615 - oudste uitvoering ) in Koploper 9.4.
Ik rij met Lenz digital met deels LDT randapparatuur..
Probleem is de invoer van de adressen van de rail-aansluitingen, decoder slaat adressen ( 213 t/m 316 ) niet op waardoor adressen steeds wisselen. Daarnaast past de brug de railspanning niet aan.
Ik ben inmiddels helemaal klaar met de LDT-draaischijf-decoder en vraag me af of er geen werkzame DCC-decoder voor mijn Roco draaischijf bestaat!
Wie heeft een advies?
Groet,
Coen.