Luitjes, de nieuwe datum voor onze 2e Dutch US Convention staat!:
6 en 7 april 2024
Nieuwe locatie is:
DRU Industriepark, Ulft
Op deze nieuwe locatie hebben wij de beschikking over de zogenaamde "SSP hal". Deze voormalige productiehal is 5000 m² en hier kunnen we volop groeien en is daarnaast ook nog eens industrieel sfeervol als ruimte voor deze tentoonstelling. Op dit moment van schrijven hebben we ruim 26 modelbanen waaronder echte plaatjes en ook een aantal echt grote banen. Zo is de Duitse club "Beans" uit Wuppertal voornemens te komen met hun 18 meter lange modelbaan die nog niet eerder in Nederland te zien was. Op de vorige locatie hadden we daar geen ruimte voor, nu hebben we die wel! :) En zo hebben we nog meer pareltjes van zowel heel groot maar ook heel klein formaat, tot een vierkante meter! Er zijn oude bekenden maar ook hele nieuwe banen te zien, feit is dat we de hal goed gaan vullen! Ook hebben zich al diverse winkeliers aangemeld om te willen komen dus er zal zeker een en ander te koop zijn.
We zullen ook diverse demogevers hebben die zowel US als algemeen modelbouw-gerelateerd zijn. Kortom, ons aanbod zal heel divers zijn voor een prima dagje US entertainment (y)
Dus; zet de datum in jullie agenda en kom ons bezoeken. Verder info volgt via hier en natuurlijk onze site! www.dutchusconv.nl Op onze site houden we alle relevante info bij en zullen we tijdig de deelnemers bekend maken en de plattegrond. Prijzen voor de entreekaarten zullen spoedig bekend gemaakt worden, kaartverkoop zal t.z.t wederom online via Eventgoose zijn en natuurlijk ook aan de deur van de hal zelf.
De locatie beschikt over uitstekende parkeermogelijkheden en catering. Laatstgenoemde in de hal zelf plus een restaurant op 3 minuten loopafstand op het terrein van de DRU in het portiersgebouw. Met openbaar vervoer is de locatie per bus te bereiken, mocht u per trein komen is Doetinchem de handigste manier om naartoe te reizen. Vandaar is het met de bus (Arriva 28) 20 minuten tot aan de DRU laan. De vloer in de hal is helemaal vlak dus ook mensen met rolstoel of rollator kunnen de tentoonstelling prima bezoeken.
Wij; Ronald, Ronald en Wanda zien jullie allemaal graag komen en zullen jullie van harte welkom heten!
Team Dutch US Convention
De flyer; hoge resolutie (3,2 MB) dus met rechter muisknop en "opslaan als" mag deze volop gedeeld en geprint worden :)
(https://live.staticflickr.com/65535/53167886181_c9f4ee851b_c.jpg) (https://flic.kr/p/2p1gjdM)Flyer2024hires (https://flic.kr/p/2p1gjdM) by Ronald Halma (https://www.flickr.com/photos/52307730@N06/), on Flickr
De hal:
(https://live.staticflickr.com/65535/53168323130_12243d6f68_c.jpg) (https://flic.kr/p/2p1iy7o)20230120_132519 (https://flic.kr/p/2p1iy7o) by Ronald Halma (https://www.flickr.com/photos/52307730@N06/), on Flickr
Binnen:
(https://live.staticflickr.com/65535/52855420859_f958b612f2_c.jpg) (https://flic.kr/p/2owDRaD)20230120_142016 (https://flic.kr/p/2owDRaD) by Ronald Halma (https://www.flickr.com/photos/52307730@N06/), on Flickr