BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: Tijdperk III op 23 April 2008, 10:26:51
-
Ik weet dat er vervangende motoren zijn voor deze oude
roco loc alleen heb ik geen idee welk merk en waar ik ze kan vinden, laat staan
bestellen.
Tips?
Alvast bedankt :)
-
Mashima motoeren bij Piet Peetoom(GM&S).
Sterk en heel stil. Wel eentje met een vliegwiel nemen!
Succes
-
Echt zijdezacht gaat het model lopen met een ombouwsetje van SB Modellbau (http://www.sb-modellbau.com/product_info.php?products_id=886&cPath=51).
-
Ik heb zelf zo'n oude 1100 uitgerust met een Mashima 18x33. Moet je wel de uitsparing in het frame, waar de motor in ligt, een beetje ruimer maken (frezen of vijlen). Is goed te doen, want het is mij ook gelukt. Het apparaat loopt nu als een zonnetje.
De motor is te koop bij GM&S (www.gmens.nl (http://www.gmens.nl)). Bijna altijd te vinden in Houten.
Ton
-
Piet post-ordert ook, mocht de afstand een bezwaar zijn....
-
Echt zijdezacht gaat het model lopen met een ombouwsetje van SB Modellbau (http://www.sb-modellbau.com/product_info.php?products_id=886&cPath=51).
Dat mag ook wel voor die prijs........ ;)
-
Ik heb inderdaad een mashima besteld bij GM&S voor de 1100 en ik vond nog een ander adres waar ik voor mijn 1000 ook maar gelijk een motor heb besteld.
www.jrme.nl daar kun je bijna alles nog bestellen kwa onderdelen.
Bedankt voor de tips ! :D