BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: Hans.F op 24 August 2006, 20:40:11

Titel: roco 2384 NS Cargo
Bericht door: Hans.F op 24 August 2006, 20:40:11
Ik heb een mooie rode loc weten aan te schaffen.
Helaas is de rode reling rechtsvoor gebroken, terwijl ook de zwaailichten, incl. houders ontbreken.
Wie kan mij helpen aan:
-deze losse onderdelen,
-een adres waar deze nog te bestellen zijn,
-ervaring met het overschilderen van bijvoorbeeld een gele dan wel bruine reling + houder.

Mijn vaste winkelier betwijfelt of deze nog zijn na te bestellen.
Ik weet inmiddels dat de onderdelen het nummer 105526 hebben (zurustbeutel). Maar daarmee heb ik ze nog niet.

Hans
Titel: Re: roco 2384 NS Cargo
Bericht door: Arjan op 25 August 2006, 14:28:03
Ik denk niet dat het bestellen gaat lukken zonder importeur, je kan voor het rode hekje een metalen setje uit Houten kopen en die rood spuiten of schilderen, in een ander draadje bood iemand al zwaailamphouders aan dus die zijn nog wel in wat rommeldozen aanwezig, moet wel lukken denk ik :)

Succes!
Titel: Re: roco 2384 NS Cargo
Bericht door: Tedo op 25 August 2006, 14:32:43
Zoals ik je ook al PM'de: de hekjes voorop kan je vrij eenvoudig zelf maken van 0,5 mm messingdraad.

Of je koopt idd de "zurustbeutel" van de 2225 of 2201 en schildert/spuit de benodigde delen rood met cargorood van KleiNSpoor.
Titel: Re: roco 2384 NS Cargo
Bericht door: Hans.F op 25 August 2006, 15:02:24
Ik heb inmiddels tal van ideeën, suggesties en oplossingen gekregen, inzake de handreling en het verven in de juiste kleur.
Het betekent wel dat ik tot oktober moet wachten totdat Houten weer is.
Indien het niet lukt om losse lamphouders te bemachtingen, zal een onderdelensetje aangeschaft worden. (heb ik gelijk wat reserveonderdelen).
Een ieder bedankt voor de hulp.

Hans
Titel: Re: roco 2384 NS Cargo
Bericht door: Tedo op 25 August 2006, 15:08:41
Voor wat betreft het zwaailicht; deze waren een stuk lager bij de radioloc's (en dus ook bij de 2384). De originele lampen die Roco erbij levert zijn daarvoor dus te hoog.

Vergelijk de zwaailamp van dezelfde loc in geel-grijze:
(http://www.railfaneurope.net/pix/nl/diesel/2200/grey-yellow/NET1922342.jpg)

en rode kleurstelling:
(http://www.railfaneurope.net/pix/nl/diesel/2200/red/ns2384-1.jpg)

De foto's worden hier verkleind weergegeven, de originelen zijn groter.

Bron foto's: www.railfaneurope.net
Titel: Re: roco 2384 NS Cargo
Bericht door: Marnix van Lit op 25 August 2006, 16:00:26
Voor wat betreft het zwaailicht; deze waren een stuk lager bij de radioloc's (en dus ook bij de 2384)....

Sja, je bent een kenner of je bent het niet ;). Mij was het eigenlijk helemaal niet opgevallen. Ik hoop zelf ooit nog eens een mooie rode 2200 aan te schaffen en anders overspuiten van een bestaande loc.

Groeten, Marnix