BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Treinsamenstellingen => Topic gestart door: Falkenberg op 08 June 2022, 19:32:07
-
Na lange tijd weer eens een plaatje.
De 213 was, voordat de Austria Express via Nijmegen/Arnhem reed, de aanvoer van koerswagens uit Nijmegen die in Köln op de Austria Express overgingen. In de trein zat slechts 1 rijtuig die de hele reis naar München voltooide. In Krefeld kwamen er 7 bij, in Köln 3 erbij en 7 af en in Ulm 4 eraf.
Voor het traject Nijmegen - Krefeld stond er een Koln-Nippes 215er voor de samenstelling.
(https://nh-finescale.nl/bnls-images/D213-1976so.jpg) (https://nh-finescale.nl/bnls-images/D213-1976so.jpg)
Een leuke, korte trein ook voor op een grensbaanvak. Alle modellen zijn redelijk verkrijgbaar (alleen wellicht met andere bestelnummers)
dirkjan
-
Wat een (rangeer-)werk stopten ze toendertijd nog in het hele koerswagengebeuren... Al die verschillende bestemmingen!
Reinout
-
Is wel leuk om na te bootsen op de modelbaan. Ook al zul je niet het hele traject kunnen nabootsen. Maar rijtuigen rangeren tussen twee Of als je ruimte hebt, drie of meer.... stations kan wel!
-
Bij rijtuig 184 staat een ABm afgebeeld in plaats van de beschreven Bm. :)
Wel een leuk kleurrijk treintje zo.
-
aangepast, rijtuig is nu een Bm 234 in Pop, zoals die vanuit München werden ingezet in die tijd
-
Kunnen die nieuwe Vorserien-UIC's van JC ook..? In 't groen uiteraard.