BeneluxSpoor.net forum
Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: Reinout van Rees op 21 October 2021, 22:53:22
-
Zonet "corona & modelbouw" op slot gedaan en daarna in de vuurkist gedeponeerd. Het doel ervan was om de her en der opkomende corona-gerelateerde berichten op één plek te verzamelen. Regelmatig stond een ander draadje voor de helft vol met corona en voor de helft met het eigenlijke onderwerp. Het "corona & modelbouw" draadje was een soort bliksemafleider en dat heeft redelijk gewerkt.
Ik citeer1 twee berichten:
...... de reacties van de afgelopen 24 uur hebben me erg triest gemaakt. Sinds het begin van alle corona ellende leek bnls gevrijwaard van termen als ........
Dat vond ik heel prettig omdat dan in elk geval de hobby toch bleef verbinden. En kon ik negeren dat anderen misschien denkbeelden hebben die ik zelf sterk afkeur. Helaas is in dit topic een deur open gegaan die eigenlijk niet meer te sluiten is.
Het draadje deed inmiddels meer kwaad dan goed qua verbindend effect van de hobby. Vandaar het tweede citaat:
..... met die wetenschap lijkt het me dan wel leuk als men de tijd die eraan geschonken werd, voortaan gebruikt voor opbeurende dingen.
Modelbouwen is een goed voorbeeld, vind ik zelf (y)
Dan heb je in elk geval de mogelijkheid om iets te doen zoals je dat zelf wil, en hoef je niet bang te zijn dat dat door anderen als "fout/verkeerd" wordt gezien en vervolgens een eeuwigheid via alle media zal worden bediscussieerd.
Nog een laatste citaat dat rechtstreeks bij ons binnenkwam: Gewoon lekker met onze treinen bezig met zijn allen, op dit forum althans.
Dit draadje gaat wel weer open zodra er weer ergens een bliksemafleider voor nodig is, nu blijft 'ie even dicht. Geef toe dat de neiging groot is om "hoera/bah, nu horen we niet meer mening xyz" als reactie op te schrijven :-) Ga allemaal dat setje van Busch of Preiser met die toiletrol-hamsteraars kopen en bouw er iets leuks mee!
Reinout-als-moderator
1: met wat knipwerk, aangegeven door puntjes, en een kleine verandering ter bevordering van de leesbaarheid